Mit tudtok mondani a Wacom Bamboo Pen and Touch FUN - S - Small - 3. generációs A6 Wide méretű digitális tábláról?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy digitális rajztáblát, és kíváncsi lennék, hogy amit kinéztem, arról milyen véleménnyel vagytok/ mit a tapasztaltatok vele kapcsolatban? Vagy esetleg már jobban megérné, ha az ugyanilyet M - Medium méretben venném (ami A5ös méretű)?

Igazából csak hobbi szinten rajzolok, de úgy vagyok vele, hogy ha már rászánom magam, hogy vegyek egy rajztáblát, akkor ne vacakot, hanem minőségit.

A segítséget előre köszönöm!



2012. jún. 18. 10:43
 1/2 anonim válasza:
Hello, én pont ezt a s méretűt vettem meg kb. egy éve, és mondhatom, hogy semmi gondom nem volt a méretével főleg mert így nem kellet hatalmas felületen rajzolgatnom ami kicsit időigényesebb lett volna,ha belegondolsz.Mivel nem papírra rajzolsz így eleinte majd szokatlan lesz vele alkotni de kd 3 nap alatt hozzá lehet szokni. Az érintésérzékenység meg tökéletesen működik teljesen olyan mintha papírra rajzolnál, ha jobban rányomod a ceruzát vastagodik a vonal. Szerintem hobbiszintű rajzoláshoz teljesen megfelel. De ha majd jobban belemélyednél a művészetbe érdemes hozzá megvenni wacom új alkotását a wacom inkling-et.
2012. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

Esetleg azt még valaki nem tudja megmondani, hogy sokkal rosszabbul járnék-e egy Wacom Bamboo3 Pen - 3. generációs csökkentett tudású táblával, mint a Pen and Touch Fun Small-lal? Mert a méretük egyezik, csak az előbbi az nem Touch, meg azt hiszem, nem adnak hozzá Photoshop Elements 8-at. Viszont kb. 12ezer Ft különbség van közöttük.

2012. jún. 19. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!