Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a gond a számítógépem...

Mi lehet a gond a számítógépemmel?

Figyelt kérdés

Éredemes megjegyez:

1. Először is az alaplap elromlott,vettünk egy újat(P5K Pro-t) és hozzá két procit:Intel pentium duol core 1.8Ghz + intel celenor 2,8GHz .(A régibe , P4 3.2GHz ,Nvidia Geforce 9400gt 512mb , 2,5GB ram ddr1, XP Sp2 , 80gb winchester Táp:300W volt )


2.Meg volt az új alaplap mindenki boldog volt :) az új géppel : Intel pentium duol core 1.8Ghz ,Nvidia Geforce 9400gt 512mb ,1gb ddr2 Táp:300W A winchester leformáztuk és megpróbáltuk rárakni az Windows-t de a képernyő sötét maradt.Elvittük egy szakemberhez annak se ment de kiszedte az 1GB ram-ot és rakott helyette be két 512mb-set így ment az ember azt mondta hogy azazaz 1GB-és ram nem vot kompatibilis a videokártyával XD .


3.Nos most itt van nálam a gép rajta a Windows Xp Sp2-vel de ha bekapcsolom de cak egy folytába újraindul :( még a Windows se töltődik be.A táp nem lehet mert másik gépbe kifogástalanul ment,(a videokártya is pont igy ).Szakember sem tudta :( .( Most ea laptop-ról írok de ez se van fény korában )

,

4.Minden válász hasznos lenne kérlek írjatok pleas!! A válaszokat előre köszönöm.



2012. jún. 18. 12:51
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja még valami. Még próbáltam "kalóz indítással" vagyis a pwsb-t áram alatt öszzeérinttem egy csavarhúzóval ugyan az mint eddig :( :
2012. jún. 18. 13:02
 2/21 anonim ***** válasza:

Csak ötlet:

- Esetleg valami időzítések vannak elállítva a BIOS-ban. Kell ott lennie egy alapértékek visszaállítása (Default settings), vagy hasonló menüpont, azt indítsd, utána kilépés mentéssel (Save & exit).

- A memória frekvenciája az, amit az alaplap is támogat?

- Az alaplapi videokártya le van tiltva?

2012. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

"még a Windows se töltődik be"

Ez azt jelenti, hogy még a BIOS boot futásánál megmakkan?

Próbaképpen vegyétek ki a videokarit, és kapcsoljátok be BIOS-ban az alaplapi videot.

2012. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

1.Frekvencia jó de még a bios se jelenok meg csak simán újra indul

2.Az alaplapi videokártya vagyis integrált sajnos nicsen :



A kábelek rendeben vannak a köny alapján ellenőriztem 3x is !

Köszönöm az ötleteket! :)

2012. jún. 18. 13:33
 5/21 A kérdező kommentje:
Vagy hogy tudnám ilyen állapotban elindítani BOIS-t a képernyő teljesen sőtét bármit csinálok (igaz a driver nicsenek telepítve csak annyira hogy működjenek (én se nagyon értem)vagyis a videokártya csak 64bit-en futna a 128bit helyett, a hangkártya integrált (bár annyira szerintem nem lényeges eyenlőre ) nem megy de van egy 5.1-es hangkátyám?!
2012. jún. 18. 13:39
 6/21 A kérdező kommentje:
A második kommentemben a gép indul újra :) {elirtam}
2012. jún. 18. 13:40
 7/21 A kérdező kommentje:

A videokártyát hol tudnám meg nézni hogy engedélyezve van e?

Gondolom be kell lépni a BIOS-ba de pont ez a baj hogy addig nem megy el:( .

2012. jún. 18. 14:02
 8/21 anonim ***** válasza:

"a bios se jelenok meg csak simán újra indul"

Ha újraindul, akkor előtte valameddig el kellett jutnia. :)

Egyáltalán látni bármit is a képernyőn? Nem csipog az alaplap? (Gondolom a hangszóró rá van dugva.) Winchi felpörög?

2012. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Igen a winchester felpörög de a képernyő tök sötét semmit sem csinál csak minden felpörög és leál majd ezt csinálja míg ki nem nyomom az áramot :( .

Köszi a választ,segítséget.

2012. jún. 18. 14:34
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem csipog! "a hangkártya integrált (bár annyira szerintem nem lényeges eyenlőre ) nem megy de van egy 5.1-es hangkátyám?!"
2012. jún. 18. 14:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!