Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv.! Vettem egy használt de...

Üdv.! Vettem egy használt de jó állapotúnak mondott Samsung Plano tv-t. Az a gondom, hogy a kép tv nézésnél vagy az xbox játéknál mindig szélesebb mint a képernyő és egy részt így nem lehet látni. Hogy lehet beállítani normálisra?

Figyelt kérdés
Próbáltam valamit állítani rajta de nem sok sikerrel (sőt még rosszabb lett) és most az van, hogy teljesen szellemképes és olyan mintha le lenne lassítva az egész, csak a hang normális. Használati útmutató nincs hozzá, így nem tudom mit tegyek. Járt már valaki így? Hogy kell visszaállítani a képet normálisra?

2012. jún. 20. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem a szervízmenüben állítottál el valamit, az okoz ilyen lassulásos hibát. Amennyiben nem ott állogattál akkor passzolom, szerelőt neki.
2012. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valószínűleg szerelőt hívok,mert nem sikerül helyrehozni.
2012. jún. 21. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!