Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Januárban vettünk egy hordozha...

Januárban vettünk egy hordozható DVD-lejátszót. Nem játszott le semmilyen lemezt, elküldettük szervizbe, azt mondták, semmi baja nincs, de még mindig semmit sem játszik le. Miért?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, hogy "No Disk". Foghatom a Photo Hall-ra? Az összes cucc (nem túlzok), amit ott vettem, hamar tönkrement, pedig nem a legolcsóbbakat válogattam ki..
2009. júl. 6. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza és kérd az árát.Ja és ne vásárolj olyan helyen ahol már többször befürödtél.(Még garanciális a termék, próbáljátok ki a boltban ha mégis jó lesz akkor használd.)
2009. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Be kell vinni a boltba néhány dvd-vel(természetesen eredetivel ne a lemezre fogják,hogy írott azért nem játsza)ott a boltban megmutatni jegyzőkönyvet vetetni róla,hogy tényleg nem működik.És a jegyzőkönyv másolatával küldeni szervízbe!Amikor visszaküldik megint vinni a dvd-ket kipróbálni ha még mindig nem jó jegyzőkönyv és megkérdezni hogy le lehet e vásárolni vagy cserét kérni.Ha egyik sem megy bevinni a fogyasztóvédelemhez a jegyzőkönyvekkel a készüléket,és bevizsgálják ha hibás akkor a boltot kötelezik a károd megtérítésére egy csinos kis büntetés kiséretében.
2009. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja jól mondja az előző válaszadó.Csak annyit fűznék hozzá hogy addig vidd amíg van garancia és ne hagyd magad átverni mert hülyének fognak nézni és rád fogják hogy te tetted tönkre.Ha ez sem segít akkor kérd el a vásárlók könyvét és ott beírhatod a panaszodat majd fenyegetőzz hogy a fogyasztóvédelmisekhez fordulsz ha nem cserélik ki vagy nem csinálják meg!!Ez általában hatni szokott és szó nélkül kicserélik vagy megcsináltassák de ha mégsem nyugodtan vedd fel a FV el a kapcsolatot.Ők majd helyre teszik őket!!
2009. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

ezt olvasd el

[link]

2009. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A DVD lejátszókra mindíg ráírjá a azokat a formátumokat, amelyek olvasására képes.

HA ezeket nem tudja, akkor nyilvánvalóan hibás. A szervízben kell csinálni agy próbát, vigyél be lemezt, és mutasd meg.

Ja és egy fontos: te nem vagy köteles a szervízbe menni, abba az üzletbe jogod van visszavinni, ahol vásároltad.

2009. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a Photo Hall -hoz.


Én 50 ezerért vettem Panasonoc DVD-t és egy év 4 hónaposan kampec...

2009. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!