Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülhallgatót/fejhallgat...

Milyen fülhallgatót/fejhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új fülest vagy fejest, mert az előző tönkrement. Erre a 2re gondoltam;

Sennheiser PX 400 II

Maxell Retro Dj

Szerintetek melyik szól jobban? Illetve ti hogy vagytok vele, nem gáz utcán ilyen fejest hordani? Idáig mindíg csak fülhallgatóm volt.

Ha ilyen árban tudtok jobb fülest is, akkor tudnátok jelezni nekem? Köszönöm a segítséget.



2012. jún. 21. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, én utcán csak is fülhallgatóval járkálnék. Fejhallgatót csak vonaton vagy buszon használnék.
2012. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Maxell Retro Dj-ről itt van egy teszt.


[link]


Én utcán nem hordanék fejhallgatót csak agybedugós fülest.


Az elsőt nem írtad el? Én Sennheiser PX 400II Fejhallgatót nem találok sehol sem.


Ez valamivel drágább, mint a Maxell Retro Dj viszont jó választás.


[link]

2012. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a Sennheiser CX 400 II-re gondolt. Hát ha Fejhallgatót vennék utcára akkor valami nagyon dizájnos kellene, különben hülyén érezném magamat. Akkor Pl egy Sony MDR V55 jobban néz ki és kiváló a hangja is állítólag.
2012. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!