Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom fel tölteni a...

Hogyan tudom fel tölteni a megvett microsoft pontokat?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy hiába, hogy beírom a 25 számjegyű kódot, utána indig kéri a nevemet, címemet, telefonszámomat és hiába adom meg neki, nem fogadja el. Mi lehet a gond? Valaki tud nekem segíteni?

2012. jún. 21. 09:34
 1/5 anonim válasza:
Asszem úgy kell, hogy belemész a profilodba, redeem kód, és ott kell...az e-mail cím nem mind1 hogy milyen egyébként, én a regisztrációnál szarakodtam :DDD
2012. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ugyanez a gond :S és nem tudom miért írja állandóan, hogy egyesült államok.. nem engedi átírni sem, vagy ez vmi alap?xd De nagyon idegesítő, hogy van microsoft pontom és nem tudom feltölteni rá...
2012. jún. 24. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
e-mail cimnek adjál meg egy windowslive-os e-mailt mert angol az egész box és hát telefonszámnak azt ami van cim meg nem kell
2012. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azt írtam be, de nem hagyja :S
2012. jún. 24. 20:28
 5/5 anonim válasza:
Profilodba belemész ---> Redeem code
2013. szept. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!