Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Videókártyám Driverét hogy...

A Videókártyám Driverét hogy tudnám megcsinálni WIN7 alatt?

Figyelt kérdés

Régebben XP OP rendszert használtam, de aztán elegem lett belőle, feltelepítettem a WIN7-et. WIN7 alapból felismeri a Drivereket, viszont a Hangkártyát és a Videókártyát kihagyta. A hangkártyát megoldottam, de a videókártyával vannak problémák. A Eszközkezelőben azt mutatja minden okés mindennel, de tapasztalataim nem erre mutatnak. A Minecraft játék aztmondja a Videókártya driver rossz. A játékok FPS száma sem nagyobb 20-nál, ha nagy tájra nézek még 10-et sem éri el. (PL: Team Fortress 2, Counter strike Source) A videókártyám: Ati Radeon 9550. A Driverét már feltelepítettem 6-szor (lehet már maga ez is baj :D)

A Grafikát akámrennyire is csesztetem hogy kicsi legyen, FPS Configok, a számítógép karbantartása, ezek nem segítenek. Fenni fogok új videókártyát, de legalább addig ez működjön már produkáljon stabil 30 FPS-t :D mindenesetre segítségeteket kérem.



2012. jún. 21. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg ezt a videókártyát használod, maradj az XP-nél, esetleg tegyél fel Vista-t.

Én eléggé átrágtam a témát, x1400-al kapcsolatban, azt is képtelenség volt Win 7-tel használni, végül Vista-t telepítettem, pusztán emiatt. Vista-s driver még volt hozzá.

/az AMD felvásárolta az ATI-t, de a régi termékeit nem támogatja, emiatt van ez/

2012. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még egy kérdésem akadna: Ha veszek egy új videókártyát belerakom a gépbe, újra kell telepítenem a win7-et?

Gondolom feltétlenül mivel új driverek kellenek.

Köszönöm a választ.

2012. jún. 21. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég leszedni a mostanihoz feltelepített drivert(még a csere előtt), majd az új kártya beépítése után feltenni az ahhoz való meghajtót.
2012. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!