Ha veszek egy Xboxot, vagy egy PS3-at, akkor az minden játékot full grafikán visz, és ugyan úgy néz ki mint ha gépen játszanék?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 20:35
 1/5 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék? (Most akarok én is venni ,de a kettő között vacillálok) :SS
2012. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem,nem,nem és nem. Kb. 5000 videó van youtube-on amiben a konzolos grafikát hasonlítják össze a gépessel és a döntő többségben a gép győz.Persze az sem mindegy hogy milyen gép, mert ha valami szutyok akkor a konzolon mennek majd szebben a játékok. Én például azt hallottam, hogy xboxon csak lowon fut a Battlefield 3. Szóval ha az a felállás, hogy van egy szar géped és nem szeretnéd felújítani, hanem helyette akarsz venni egy konzolt, felejtsd el és inkább gyűjts egy jobb pc-re, a mostani generációs konzolok úgyse húzzák már sokáig. Ha viszont az a helyzet, hogy egy jó gép mellé akarsz venni egy konzolt, elárulom: semmi értelme(max. majd a következő generációsoknak). Ha pedig nincs géped, akkor vegyél azt és felejtsd el a konzolokat.
2012. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, konzolon, mivel a mai konzolok full HD-sek, HD képet adnak (ehhez HD tv is szükségeltetik), ettől csodaszép, borotvaéles képet adnak. Nekem van xbox-om és tudom. Ráadásul sokkal kényelmesebb konzolon játszani, mint pc-n. Mind a 2-nek megvan a maga dolga, a konzolnak a főleg a játék, a pc-nek pedig mindenki tudja. Magyarul, a konzolt a tökéletes játékra találták ki és arra is használható.
2012. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem pedig nagy hülyeség lenne mostani konzolt vásárolni, mert amikor 1-2 év múlva kijönnek az újak, mindenki azokat fogja kapkodni 360-on meg ps3-on meg marad annyi ember, hogy még egy cod meccset se zavarhatsz le
2012. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

3. válaszoló az éles kép nem minden...attól hogy valami hd-s

,attól még lehet ocsmány, mondjuk ha olyan szarok a textúrák

mint xboxon

2012. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!