Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Canon digital video camcorder...

Canon digital video camcorder palMV690 Úgy mondták, kazettára vesz fel filmet. Milyen lehetőség van áttenni a filmet PC-re?

Figyelt kérdés
Nem az enyém. Csak engem kérdeztek, mi a módja az áthelyezésnek? Ráadásul majd nekem is kell megcsinálnom .

2012. jún. 21. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Az anyag digitálisan kerül a szalagra, innen FireWire kábellel lehet átteni az XP MovieMakerével PC-re, vágható is vele az anyag.

Ehhez FireWire kártya és kábel kell, nem drága...

2012. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kell hozzá egy firewire kártya


PC-be [link]


laptopba (ha nem lenne benne) [link]


Fogod a firewire kábelt, bedugod a kamerába, a mésik végét ezekbe a kártyákba. Kell még egy videószerkesztő program ami átviszi a PC-re az anyagot, ez lehet pl a Windows Movie maker is, de szerintem a kamerához adott lemezen is van ilyen program.

2012. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ. Máris küldöm a tulajnak .
2012. jún. 21. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!