Mi a véleményetek a Fuji S2950-ről? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és szeretnék egy hobbit, főleg hogy itt a nyári szünet. Már régóta érdekel a fényképezés, de csak most fog rá összejönni a zsebpénzem. A szüleim baromságnak tartják, ezért nem is vesznek nekem fényképezőt, szóval magamnak gyűjtögetek. Lényegében mindent fotóznék,ami érdekel, vagy szépnek tartok, lehet hogy családi eseményeken is lőnék pár fotót.. Szerintem kezdő gépnek ideális, főleg, hogy 13 vagyok.. Szóval mi a véleményetek róla? Makro jó rajta, vagy csak tényleg komoly gépekkel lehet minőségi makro fotókat készíteni? Videóznék is néha, milyen a minősége? Megéri azt a 40 000 Ft-ot, amennyiért megvenném? Plusz még egy tízes a minőségi Kodak akku és akkutöltő, valamint a tok az megint olyan 5 rugó, bár a tokot, meg az akkutöltőt akkor megkapnám névnapomra, ami még egy hónap, de nyilván akkor már most ideadnák.. Remélem SD kártyát azért nem nekem kell vennem, hanem adnak hozzá, mert akkor vásárlásnál már csak minimum a 16 GB, sokkal inkább a 32-es jöhet számításba, ami nem olcsó, de szerintem hülyeség fényképezőbe annál kisebbet venni.

Köszönöm a válaszokat!



2012. jún. 21. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Olcsó helyen csak 37 ezer, annyit bőven megér. Annyiért jobbat nem kapsz.
2012. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is 37-38 körül néztem, de inkább mondtam egy kerek számot..:D Állítólag a saját árkategóriájában verhetetlen és nem is kis tudású gép.
2012. jún. 21. 22:56
 3/4 Etty válasza:
Nekem pont ilyen gépem van. Kezdésnek nagyon jó,hiszen én is ezzel a géppel kezdtem. A makró fotókon magam is meglepődtem,hiszen nagyon szép éles képeket lehet vele csinálni egész közelről,hiszen van rajta olyan mód hogy szuper makró. Szerintem sehol nem adnak hozzá SD kártyát. Nekem 8 GB-os van,így kb. 2000 képet tudok csinálni vele.
2012. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnéznéd, hogy CLASS hányas? (CLASS 2, 4, 6, 8, 10)
2012. jún. 28. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!