Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megérné befektetni egy XBOX...

Megérné befektetni egy XBOX 360-ba vagy pedig PS3-ba?

Figyelt kérdés
és mennyibe kerülni, melyik a jobb, melyikérné meg jobban, milyen márkájú, és hozzá a játékok mennyibe kerülnénel kb és milyent ajánlanátok?
2012. jún. 22. 13:07
 1/8 Cloofer ***** válasza:

A Playstation sokkal jobban megéri mint az Xbox.

A PS3 lejátssza a Blu-Ray-t (szóval filmnézésre is jó), és ingyen van a Multiplayer.

Az Xbox-on ezek nincsenek.

A PS3-ra több exkluzív játék is van (Uncharted, Gran Turismo, God of War, Lttle Big Planet és még egy jópár darab :P) míg az Xboxra a Gears of War, HALO, és Forza játékokon kívül nem is nagyon tudok mit mondani.

Meg persze a PS-ben erősebb vas is van, ezáltal az új EXKLUZÍV játékok szebbek mint Xboxon az exkluzívak.


Akkor árak:

Egy Playstation3 Slim 320GB-s HDD-vel 61000 Ft.

Ha ehhez veszel +még 1 kontrollert hogy tudj a haverokkal is játszani, az 72500 Ft.

Igaz az Xbox 360 Slim 250GB-s olcsóbb (+1 kontrollerrel együtt 64000 Ft), de a PS3 oda-vissza alázza mindenben.

A játékok mindkét konzolon ugyanannyiba kerülnek.

Az újabbak 10ezer körül mozognak, a régebbi játékok között van amelyik csak 4-5 ezer forint.

Mivel mind2 konzolnak van mozgásérzékelős szernzora, beszéljünk ezekről is.

Az Xbox-nál a Kinect-hez eléggé gyerekes, vagy ergya játékokat adnak ki, ráadásul drágább is mint a PS3 Move-ja amihez vannak komoly(abb) játékok is.

Igaz ennél két "botot" kell fognod, de jobb mint a Kinect.

Azt meg hogy milyen márkájú azt nem tudom mire értetted.

A Playstation-t a Sony gyártja az Xbox-t meg a Microsoft.

Kontrollereknél meg az eredeti Sony/Microsoft vezetéknélküli kontrollereket vedd.


Remélem segítettem, én a PS3-at venném a helyedben. :)

2012. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ és amm én azt hittem hogy több félcég is gyárt olyanokat mint pl.: Xbox 360 Micresoft és akk pl.: samsung vagy hasonlók :)
2012. jún. 22. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves Cloofer és kedves kérdező!



Hagy helyesbítsek kicsit, ha megengeded, mivel te egy laikus sem PS3-at, se Xbox 360 nem birtokló ember lehetsz, ahogy ez az írásodból ki is derül!!!


"A Playstation sokkal jobban megéri mint az Xbox."


NEM IGAZ!! - Ugyanis semmivel sem több egy Xbox 360-nál, csak a Blu-ray miatt, meg a multy ingyenessége miatt, de ezt lejjebb majd részletezem...


"A PS3 lejátssza a Blu-Ray-t (szóval filmnézésre is jó), és ingyen van a Multiplayer."


EZ IGAZ - Viszont, ha nincs PLAZMA, LED, vagy LCD tévéd szart sem ér, hogy van BLU-RAY, mivel ki sem tudod használni egy pl szutyok CRT tv-n a film minőségét!!! A multyplayer is tényleg ingyen van, viszont egy trágya a szolgáltatása!! Az Xbox pedig sokkal minőségibb, bővebb kiegészítő lehetőségek vannak, jobb felület és felhasználóbarátabb!!


"A PS3-ra több exkluzív játék is van (Uncharted, Gran Turismo, God of War, Lttle Big Planet és még egy jópár darab :P) míg az Xboxra a Gears of War, HALO, és Forza játékokon kívül nem is nagyon tudok mit mondani."


ITT EGY KIS KIEGÉSZÍTÉS - Gears of War 1-2-3, HALO 2-3-4, HALO WARS, HALO ODST, HALO REACH, FORZA MOTORSPORT 2-3-4, ALAN WAKE, FABLE 1-2-3, PROJECT GOTHAM RACING 3-4, CRACKDOWN 2, NINJA BLADE, TOO HUMAN, LOST ODYSSEY, NINJA GAIDEN 2, LIPS és még ami nem jutott hirtelen az eszembe! Akkor hol is vagyunk exkluzív játékok terén??? :)))


"Meg persze a PS-ben erősebb vas is van, ezáltal az új EXKLUZÍV játékok szebbek mint Xboxon az exkluzívak."


HÜLYESÉG - Egyáltalán nem erősebb a PS3, mint az Xbox 360, attól hogy abban van BLU-RAY nem erősebb!!! Az is eget verő hatalmas baromság, hogy a PS3 exkluzív játékai szebbek, mint az Xbox 360 exkluzív játékai, mert egyáltalán nem!!!! Megcáfolom, mert tudom!


Akkor árak:

"Egy Playstation3 Slim 320GB-s HDD-vel 61000 Ft.

Ha ehhez veszel +még 1 kontrollert hogy tudj a haverokkal is játszani, az 72500 Ft."


EZ KORREKT - Az árak jók!


"Igaz az Xbox 360 Slim 250GB-s olcsóbb (+1 kontrollerrel együtt 64000 Ft), de a PS3 oda-vissza alázza mindenben."


A MONDAT ELSŐ FELE IGAZ, A MÁSODIK FELÉN RÖHÖGTEM - "de a PS3 oda-vissza alázza mindenben." Megint akkora baromságot írtál, hogy az nem igaz! Semmivel nem jobb egy PS3 és NEM ALÁZZA SEHOGYSEM! :D


"A játékok mindkét konzolon ugyanannyiba kerülnek.

Az újabbak 10ezer körül mozognak, a régebbi játékok között van amelyik csak 4-5 ezer forint."


EZ IGAZ - nincs mit helyesbíteni rajta!


"Mivel mind2 konzolnak van mozgásérzékelős szenzora, beszéljünk ezekről is.

Az Xbox-nál a Kinect-hez eléggé gyerekes, vagy ergya játékokat adnak ki, ráadásul drágább is mint a PS3 Move-ja amihez vannak komoly(abb) játékok is. Igaz ennél két "botot" kell fognod, de jobb mint a Kinect."


HÜLYESÉG - A MOVE egy akkora tárgya szar, hogy az nem igaz! Láttam, fogtam már, szutyok, késik egy a kicsit az érzékelés! A Kinect-nél jobb a helyzet, mert ott nem kell ilyen érzékelőt fogdosni a kezedben, hogy tudja mi a sz*rt akarsz te ott csinálni, a KINECT ezt látja, érzékeli a kamerán! Viszont még mindkét technika kiforratlan, még van hova fejlődni, de a KINECT JOBB!! Családbarát játékokat is kell gyártani nem? Éppen ezért vannak ilyen játékok Xbox-ra és PS3-hoz is! Az igazi HARDCORE gémek csak most ősszel fognak kijönni, amihez már lehet használni a mozgásérzékelőt is!.....


És a másolási/warez lehetőségekről pedig elfeledkeztél Cloofer!!

A PS3-at NEM lehet kiflashelni, ergo minden egyes alkalommal meg kell venned a 10-11-12 ezres játékokat!


Az Xbox 360-nál csináltatsz egy RGH-t (10.000 körül mozog), felmásolod a merevlemezre a letöltött játékot és játszol, viszont akkor a LIVE felejtős, mert lebannolhatnak!!


Multyplayer:

- PS3-nál ingyenes, de a szolgáltatás egy szar

- Xbox 360-nál 8-9 ezer egy évre a LIVE, de sokkal minőségibb az adatbázis, a netes felület és a tartalmak!!


Röviden, tömören ennyi!


Ja és hogy honnan tudom mindezt, 5 éve van Xbox 360-am és mellette játszottam már PS3-al is!!!!


Üdv.:

Ádám

2012. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cloofer ***** válasza:

Kedves Ádám.


Köszönöm leveled, nagyon megható volt számomra.


"EZ IGAZ - Viszont, ha nincs PLAZMA, LED, vagy LCD tévéd szart sem ér, hogy van BLU-RAY, mivel ki sem tudod használni egy pl szutyok CRT tv-n a film minőségét!!!"


De azért Plazma, LED, LCD TV- jóval szebb a kép.


"A multyplayer is tényleg ingyen van, viszont egy trágya a szolgáltatása!! Az Xbox pedig sokkal minőségibb, bővebb kiegészítő lehetőségek vannak, jobb felület és felhasználóbarátabb!!"


Multyplayer jól van, látom te sem voltán még angolórán.

Amúgy meg miért is trágya a szolgáltatása konkrétan ezt kifejtenéd? Nagyon kíváncsi lennék rá.


"ITT EGY KIS KIEGÉSZÍTÉS - Gears of War 1-2-3, HALO 2-3-4, HALO WARS, HALO ODST, HALO REACH, FORZA MOTORSPORT 2-3-4, ALAN WAKE, FABLE 1-2-3, PROJECT GOTHAM RACING 3-4, CRACKDOWN 2, NINJA BLADE, TOO HUMAN, LOST ODYSSEY, NINJA GAIDEN 2, LIPS és még ami nem jutott hirtelen az eszembe! Akkor hol is vagyunk exkluzív játékok terén??? :)))"


Ennek a felét nem is lehet kapni játéknagyker-ben, és nem is ismeri az emberek 80%-a, mert vagy szar vagy noname.

Ráadásul Alan Wake van PC-re is, tehát már rögtön nem exkluzív játék okoska.


"Az is eget verő hatalmas baromság, hogy a PS3 exkluzív játékai szebbek, mint az Xbox 360 exkluzív játékai, mert egyáltalán nem!!!! Megcáfolom, mert tudom!"


Igen? Tudod? Abból a kb. 2 órá PS3-as pályafutsodból (többet nem játszhattál elnézve ezt a hatalmas fikázást, mert valószínűleg így volt: Bekapcsolod, játszol, "Hú de szar ez a szar", kikapcs, kuka)


"A MÁSODIK FELÉN RÖHÖGTEM - "de a PS3 oda-vissza alázza mindenben." Megint akkora baromságot írtál, hogy az nem igaz! Semmivel nem jobb egy PS3 és NEM ALÁZZA SEHOGYSEM! :D"


-.-"



"És a másolási/warez lehetőségekről pedig elfeledkeztél!!

A PS3-at NEM lehet kiflashelni, ergo minden egyes alkalommal meg kell venned a 10-11-12 ezres játékokat!"


És? Hol itt a probléma? Ha 60-70 ezres konzolt veszek akkor nincs pénz játékokra szerinted?


1. A jobb boltokban visszaviheted a használt játékot amit eléggé jó áron beszámítanak az új játékba.ű

2. A 4-5 ezres kategóriában is vannak marhajó játékok.


"Az Xbox 360-nál csináltatsz egy RGH-t (10.000 körül mozog), felmásolod a merevlemezre a letöltött játékot és játszol, viszont akkor a LIVE felejtős, mert lebannolhatnak!!"


És még te jössz az über-giga-extra csúcsszuper Live-oddal?


"Multyplayer"


Multiplayer még mindíg.


"Ja és hogy honnan tudom mindezt, 5 éve van Xbox 360-am és mellette játszottam már PS3-al is!!!!"


Mennyit, 2 órát?

2012. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Cloofer!


Először is nesze b+: multiplayer, elütésről nem hallottál még gyökér?....


Én leírtam azokat az érveket, amiket én ÍGY-ÚGY látok ami TELJES MÉRTÉKBEN SZUBJEKTÍV, azért, hogy hallgassa meg a másik oldalt is és a te néhol szar érveidet kiegészítsem, kijavítsam! De utólag, ahogy olvastam a következő kommentedet megint okosat akarsz mondani, én nem fogok elkezdni vitázni, mert értelme nem sok lenne!


Én csak annyit kérdeznék így a végére játszottál már akár PS 3-al, vagy Xbox 360-al 3 óránál többet???

2012. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cloofer ***** válasza:

Képzeld igen játszottam, helyes is hogy nem kezdesz vitába.

Amúgy meg elütés 2szer egymás után? :I

2012. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy részt se neked, se nekem nem lenne jó a vita, főleg a kérdezőnek nem! Jól van akkor, hogy játszottál! Viszont a PS3-at én sem csak látásból ismerem, hanem jóval több időt töltöttem el játékkal, azon a konzolon!
2012. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat de mire ezt vegig olvasom addigra le megy a np XD
2012. jún. 23. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!