Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 kontroller hatótáv?

Xbox 360 kontroller hatótáv?

Figyelt kérdés

Adott egy xbox és ugye 9 méteres a hatótáv, a box a szobámba lenne, és egyből a nappaliba nyílik a szobám, és a falamnál van egyből a TV. A szoba ajtó nyitva van ha számít, de a kontrollerel mégis a fal felé "irányítanék" és az lenne a kérdésem hogy kb. egy 7 cm-es elválasztó falon érzékelné e az xbox a kontrollert?

Köszönöm a választ:) (kb. 1-2 méter között ülök a TV-től, azaz úgy kb 1-2méter+30cm a táv köztem és a box között és közte van úgy egy 7cm fal)

Köszönöm szépen a válaszokat, elnézést ha kicsit összekavaró lett a szöveg:P



2012. jún. 22. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor a fogalmazást tanultátok még anno általánosban biztos hiányoztál.... mert én csak nagy nehezen PRÓBÁLOM megérteni a "kérdést"!


De a válasz az hogy, menni fog, bár jobb lenne ha szemből kapná a jelet az Xbox, mert így majd elfordulhatnak mozgásbeli késések a játékban!

2012. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocsánat, bevallom nem olvastam át sietve írtam próbáltam kifejteni amit akartam ezek szerint nem nagyon jött össze xD

És köszönöm a választ már sikerült megoldani:D

2012. jún. 22. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!