Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A töltővel vagy a laptoppal...

A töltővel vagy a laptoppal van a baj?

Figyelt kérdés
2hete kb a tesóm eltörte a laptopom egyik hajlító "bütykét",tudjátok a gép és a képernyő között és emiatt kicsit a képernyő is szétfeszült.Két napja a töltőm nem hajlandó rendesen tölteni a laptopot,van amikor rájön és tölt de ez kb 10perc és ritka,nem tudom mi a probléma,vajon ez a törés okozta vagy pedig a töltő rossz:S Ja és a töltő bedugója a másik oldalt van a gépnek,mármint a az eltört bütyök és a töltő bedugója ellentétes oldalt vannak.Nem vagyok egy számítógépes szakember,szóval elnézést az érdekes kifejezésekért

2012. jún. 22. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

A bütyök az a zsanér lesz. :)


Egyébként rossz esetben a fizikai behatás miatt megsérült az inverter és letilt a töltésszabályzó a rövidzár miatt, jó esetben a töltő vagy a csati halt meg, keress egy számtech boltot ahol laposokkal is foglalkoznak, és beszéld meg az eladóval hogy ez van, próbáljátok ki másik töltővel, ha azzal nem megy nyilván a lapossal lesz gond.


Egyébként milyen gép meg hogy sikerült lezúzni?

2012. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Toshiba:D egyebkent nem tudom h mi tortnet vele:S
2012. jún. 22. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!