Sony diktafonhoz lehet-e sennheiser vagy hasonló kategóriás mikrofont csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
Van egy SONY ICD-PX312 diktafonom. 3,5 jack mikrofon bemenete van. Zongorát szeretnék felvenni vele és gondoltam veszek egy erre alkalmas mikrofont, de láttam, hogy a sennheiser mikrofonok nem jack végűek. Hogyen lehet megoldani?

2012. jún. 23. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Mégis milyen a végük? XLR, esetleg RCA, vagy valami más?
2012. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vegyél hozzá egy átalakítót.


De van egy olan érzésem hogy egy olcsóbb fülessel is ugyanolyan hangminőséget érsz el majd mint egy drágával.

Diktafon kétlem hogy annyira jó minőségben rögzítene.

2012. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A zongora nagyon hangos a húrozatnál a páncél tőkénél. Erre a célra szeretnék egy jó mikrofont ami nem recseg be.
2012. jún. 23. 21:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Erre a célra kellene. Hogy néz ki az átalakító? Esetleg egy linket róla.
2012. jún. 23. 21:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Átalakító az lényegében egy rúd, egyik vége 3,5-ös jack dó, a másik meg olyan csatlakozó ami neked kell.

Szerintem amivel gond lesz hogy a diktafon nem tud olyan minőségben rögzíteni mint amilyet egyáltalán a mikrofon tudna


Meg ugye diktafonok többsége mp3-ba rögzít. Ami tömörített formátum, méghozzá veszteségesen tömörített.

2012. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De milyen a mikrofon vége?
2012. jún. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és milyen eszközzel lehetne felvenni kevesebb veszteséggel?
2012. jún. 25. 23:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbben talán számítógép és hozzá a mikrofon.

Meg persze egy jó rögzítőprogram.

2012. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!