Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha az Xbox360 Slim-nek kifúrat...

Ha az Xbox360 Slim-nek kifúratom a chippjét (Kamikaze Template, Winbond unlock) akkor már nem fogok tudni fölmenni live-ra?

Figyelt kérdés
és ha nem akkor a DLC-ket valahogy megtudom szerezni rá?(úgy mint a JTAG-nál?)

2012. jún. 24. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez ezzel jár. Törés=ban.
2012. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és a DLC-ket usb-vel akkor fölmásolhatom?
2012. jún. 25. 00:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. 1, DLCt le sem tudod tölteni 2, hiába szeded le a DLC-t (de nem is lehet) biztos hogy nem fog Live-ra fölengedni.
2012. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jó most a live már nem érdekel. Gondoltam utorrentel letöltöm(mert van sok megnézheted), a box HDD-jét rákötöm a gépre és total commanderen keresztül rárakom a DLC-ket(ez csak a JTAG-os gépeknél működik?mert azoknál igen)
2012. jún. 25. 10:22
 5/9 anonim ***** válasza:

De mondd már meg hogy DLC-t honnan töltesz le -.- nem lehet sehonnan. Meg a kérdésben benne volt hogy: akkor már nem fogok tudni fölmenni live-ra?

a válasz n.e.m.

és DLC-t sem tudsz sehogysem rátenni. Ugye Live nélkül használni sem tudod.

Eldobod az összes meglévő játékod multiplayer lehetőségét.

2012. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
lelehet tölteni a dlc-ket is okos gyerek nekem is forzához úgy van meg ncoreról.... de okosak járnak ide istenem.. -.-
2012. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4. válaszolónak: neked Jtag-os a géped?
2012. jún. 27. 11:38
 8/9 anonim válasza:
nekem 250 GB-os RGH-s slimem van mit szeretnél tudni?
2012. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már semmi most vittem rárakni az új flasht
2012. júl. 7. 11:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!