Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez miért van? Tudnátok segíteni?

Ez miért van? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Semmi baj nem volt, de egyszer csak ahogy elindítom az újonnan telepített játékokat fekete képernyő fogad és semmit se tudok tenni az újraindításon kívül. A régebben telepített játékok meg kidobálnak bizonyos idő után ezzel : a képernyőillesztő leállt és újraindult. Frissítettem a videókártya illesztőprogramját, de azzal is ugyan azt csinálja. Nem tudom, hogy a fekete képernyőnek köze van e az illesztőprogramhoz.

2012. jún. 24. 19:10
 1/2 cipi8 ***** válasza:
Milyen a kátya, a proci, a táp, és az op rendszer? Nekem a döglődő régi kártyám csinált hasonlót de ott a win 7 fagyott ki és eset szét a képe boot alatt vagy ép után. Másik gépen XP alatt is ezt csinálta 8400GS 256MB-os volt. A mostani 9600 GT már királyul megy minden.
2012. jún. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nvidia GeForce GT 430 1 gigás, Pentium Dual-Core E6700 3.2GHz, op : win7 ultimate.
2012. jún. 25. 08:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!