Melyik márkát válasszam házimozi rendszernek? Sony, vagy Panasonic?

Figyelt kérdés
Ez a 2 márka lenne jó, tippek jöhetnek, csak Samsungot ne mondjatok!

2012. jún. 26. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Én a Samsung helyett pont a Sony-t nem ajánlanám semmiből személyes tapasztalataim szerint.


Vettem tőlük DVD felvevőt - AC3 hangot nem ismerte, SRT feliratot nem ismerte.


Vettem tőlük Blu-Ray lejátszót - MKV-t nem ismerte, bizonyos EREDETI BD lemezeket se játszott.


Szoftver frissítést ha ki is adnak azt nagyon ritkán, ezek után többet nem veszek tőlük semmit. De azért sok sikert a házimozijukhoz. Olyat még nem vettem Sony-ból úgyhogy lehet nagyon jóó.


Az én választásom ezek után: LG, SAMSUNG, PANASONIC.

2012. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem PS3 van, ugye az is Sony, aminek a fő célja nem is ez lenne, és még ez is visz mindent, kezel mindent, felirat, stb.

Szóval szerintem az új Sony házimozik is ilyenek, max régen balf.szkodott a Sony.

Én is inkább a Samsung-tól irtózok, akkor legyen vagy Panasonic, az biztos jó, vagy járj utána, hogy jók-e már az új Sony-k.

2012. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eddig főleg telefonban és fejhallgatóban használtam a Sony-t, meg kamerában ami hibátlanul működik még most is, csak nehéz bele nagyobb fajta kazettát találni. Panasonic-ból viszont volt már régen egy zenelejátszóm, olyan mint a Walkman, egy kisebb fejhallgatóm, illetve most vettem egy újat nem DJ-t, de hasonló célokra. Valamint szüleim nemrég vettek TV-t, az is jó de még nem nagyon tudok véleményt mondani róla még. De tényleg kéne már egy jó házimozi. Az LG-vel már megjártam, az akkor 70 ezres 5.1-esre többet költöttem már lassan szervízileg, mint amennyi az ára... Samsungnak megtapasztaltam már telefonja és monitorja és nyomtatója "működőképességét" így az az egyik fő tiltólistás mondjon bárki bármit. Így maradt ez a 2 márka. A Panához jobban ragaszkodok valamennyivel, de lehet, hogy drágább is annyival.
2012. jún. 26. 19:46
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem panasonic házimozim van már 5éve de még nem volt vele semmi gondom.szóval én csak ezt ismerem de nyugodt szívvel tudom ajánlani
2012. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kettő közül a Panasonic.

Azért jól nézd meg, mit tud, és mi kell neked.

2012. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ekeke ***** válasza:
Denon, Onkyo, Harman Kardon
2012. júl. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bizony, bizony! Ahogy az előttem lévő írta! A legjobbat kell kiválasztani!


Én Panasonic/Technics mániás voltam vagy 15 évig! Egy Technics erősítőt néztem ki magamnak a házimozi rendszeremhez. Aztán ma tesztek közben meghallgattam egy Onkyo-t is, ami azonnal lenyűgözött! Ma is ezt a márkát választanám! A legegyszerűbb jellemzés rá: természetesség!


Egy a lényeg: HALLGASS MEG TÖBBFÉLE ERŐSÍTŐT IS! Nézz utána a neten is! Ne legyél egybe belebolondulva, mielőtt döntesz. Én három alkalommal, három különböző emberrel hallgattam és teszteltettem összesen 4 órán át az Onkyo-t, mielőtt (a már biztos) döntésemet meghoztam és megvettem! 12 éve nem csalódtam benne! Ma is ilyen márkát vennék!


Esetleg javasolnám még a NAD erősítőket (azt is az Annex KFT forgalmazza, mint az Onkyo-t).


A hangfalaknál pedig a Bower & Wilkins-re esküszöm! Erre szintén azt tudom ajánlani, hogy hallgasd meg! Ha budapesti vagy, akkor az Annex KFT-nél mindent eldönthetsz (és megveheted olcsóbban a neten)!


42/F

2012. aug. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm kedves utolsó, bár úgy néz ki hogy egyenlőre nincs pénzem szórakoztató elektronikára, de majd ha lesz akkor átgondolom a tanácsod!
2012. aug. 12. 00:31
 9/9 ekeke ***** válasza:

Oké. Akkor felejtsd el a "házimozit" és vegyél egy 30 éves Bang&Olufsen receivert és hozzáillő B&O hangszórókat, vagy még tudom ajánlani a HECO márkát. Nekem ezek vannak, egy százasból kijött és minőségben lever minden mást. Úgyis számítógépről zenélek, a szolgáltatásaik nem érdekelnek. 5 éve:)


(Beomaster 3000-2, 2000, Heco Vitas 500, Beovox 45)

2012. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!