Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudnék részletes keresést...

Hol tudnék részletes keresést végezni dvd lejátszók között?

Figyelt kérdés

DVD lejátszót szeretnék, olcsón (max 30, esetleg 40e, de minél olcsóbb, annál jobb)

Laptopot szeretném rákötni HDMI-n, tehát kellene hdmi bemenet, de legtöbb helyen csak kimenetet írják ki, ami nekem nem kell.

Jó lenne, ha 5.1-et vagy akár 7.1-et is rá lehetne kötni...

Tesóm laptopját is hogy rá lehessen kötni, RGB(VGA) kimenet van csak rajta (az a kék), ez is jó lenne.

Kimenetnek főleg scartot használnék, vagy rca vagy s-videot.


Ha tudtok ajánlani ilyen dvd lejátszót, megköszönném. De ha esetleg van ilyen áron speckó usb-s hang és videokimeneti lehetőség, ilyen áron, vagy valami átalakító, aminek hdmi bemenetje, vga bemenetje van és ki meg rca v. s videon megy és 5.1es hangkimenet.



bocsi a hosszú leírásért, de hát ennyi lenne a feltétel :)



2012. jún. 26. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően a DVD az LEJÁTSZÓ eszköz, nem arra való, hogy mindenfélét rákössenek.. Hiszen nem megjelenítő eszköz. Minek? Amiket rá akarsz kötni, azt kösd arra, amin meg akarod jeleníteni.

Amit Te keresel, ahhoz legközelebb a médialejátszó áll, de messze nem teljesíti azt, amit Te szeretnél.

2012. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyet értek az első válaszadóval.

Ahogy olvastam nekem a projektor ugrott be (főként az RGB bemenet miatt) DVD lejátszón még soha életemben nem találkoztam RGB bemenettel.


7.1-et se láttam még egyen sem, azt a Blu-Ray lejátszókra teszik rá mivel ott van DTS HD, Dolby True HD hang...


Scart, RCA S-Video az okés, azok általában vannak.


Szóval összegezve az olvasottakat szerintem ilyen készülék tudomásom szerint nem létezik amire te használni szeretnéd.

2012. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

értem.

Akkor veszek egy hangkarit, mondjuk 5.1-est.

Vga-t ezzel pedig s-videora átalakítom.

[link]


hdmi-t akkor hanyagoljam :)

2012. jún. 30. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!