Mit csináljak? Hogy lehet 100% az Assassin's Creed 2?

Figyelt kérdés

Xbox-on játszok vele és már az összes feladatot megcsináltam

amit találtam de még mindig csak 96%os... És a 'Secret Locations'-nál elvileg 4 feladatot nem csináltam meg. Ezek hogyan lehetne?



2012. jún. 26. 21:17
 1/4 Almapeti ***** válasza:
Szabados te vagy???
2012. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
?
2012. jún. 28. 19:58
 3/4 Almapeti ***** válasza:

Csak mert a haverom megvette az AC2-őt és gondolom még nem vitte ki 100% ra és megkérdezte hogy kell! Na mind1!


Így kell nyomd meg a kontrolleren a nagy X gombot ott középen menyj egyet balra ott kattints az Achivement -re azon belül keresd meg a szürke ikonokat(amik feketék és színesek azokat megszerezted) na és ha rákattintasz vagy csak rá viszed ki fogja írni, hogy mit kell csinálni, hogy megkapd! Ennyi!

2012. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de én nem arról beszélek:)

amikor a játékban megnyitom a DNS-t akkor ott vannak a feladatok és ott van 4 derab "küldetés" és azt nem tudom hogy hogy kéne...

2012. jún. 30. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!