Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy Flashelt xboxom és ha...

Van egy Flashelt xboxom és ha másolt játékot teszek be miért nem pörgeti meg a cd-t? Csak annyit ír ki hogy play DVD eddig tökéletesen mentek a másolt játékok. Lehet hogy az olvasónak van valami baja?

Figyelt kérdés
a másik kérdésem hogy mennyit szabad játszni az xboxal egyfolytába. Nem volt még 3ledes. Valaki azt mondta hogy a 2009 es konzolok a legjobbak az arcade-sorozatból, nekem az van.

2012. júl. 1. 11:27
 1/2 Gabesz2012 válasza:

Szia!

Lehet,h régi a flash-ed,vagy rosszul van kiírva a játék(bár a régieknek akkor mennie kéne),ha live-on voltál az új update-ek is leszedik a flasht.Az olvasó ha elromlik akkor nehezen tölt játékokat,vagy egyáltalán nem,de akkor is fel kell ismernie mivel először csak betölti a játék képét,és utána indítja el.

Elméletileg játszhatsz vele ész nélkül,nem lesz 3 ledes nekem volt,h 14 órát ment(mikor megvettem a Modern Warfare 2-őt reggeltől másnapig nyomtam Live-on)

2012. júl. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A másolt játékot tökéletesen viszi. De elvagyok azzal az egy eredeti játékkal most nincs pénzem szerelőre. Nagyon köszönöm a válaszodat!
2012. júl. 3. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!