150 ezer forintból milyen tv-t vennétek?

Figyelt kérdés

Internet csatlakoztatás fontos (smart), 3d talán nem annyira. Úgy tudom az még nem kihasználható, nem érdemes erre a részére áldozni. Persze ha nem így van akkor cáfoljatok meg :)...


Max olyan 180 ezerig tudok elmenni, de jobb volna 150.


Tudnátok segíteni? Elsősorban talán Lg érdekel, de eltántorítható vagyok :).



2012. júl. 2. 06:19
 1/7 anonim válasza:
Hasonló vásárlás előtt állok én is, ezért a következőt csináltam. Egy pendrive-ra rátettem avi, mkv, mov, wmv, mp4,vob,ts fájlokat, amin különböző felbontású sport, zenei videoklipp, film stb események voltak. Megkértem az eladót, had próbáljam ki a különböző tv-ken. Voltak LG, Panasonic, Sony és Samsung készülékek különböző árban, a legszebb képe viszont a Samsungnak volt. Én aki Panasonic fan vagyok alig hittem el, mennyire veri a Samsung a kedvencemet. Árban több típus és márka is van 150-180 ezer között, próbáld ki hasonlóan mint én, választanod viszont neked kell.
2012. júl. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Panasonic plazma a legjobb választás, UT30-as szériából amelyik kijön.
2012. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Plazmát felejtsd el, nehéz, és ugyan talán olcsóbb, de sokkal kevesebb is van belőle. LED a nyerő.

Amit én vennék:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek közül valamelyik.

2012. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz? Nem tudom nálatok hogy megy, nálunk nem kell fogni, csak lerakni egy szaros állványra és senkit sem zavar a súlya.

Kevesebbet gyártanak belőle? 1. Hülyeség. 2. Ha igaz lenne sem értem ez miért lenne hátrány.

2012. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
maradjunk annyiban hogy a led sokkal kifinomultabb
2012. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Full ledest nézzél mindenképpen, gondolom 42" colos kellene. Az LG kicsit olcsóbb mint a samsung..



Sajnos pont vége van az 5 év garancia akciónak... de szerintem Olympia előtt megint lesz valami akciójuk:

pl ez [link]

figyelj hogy olyan helyről vásárolj ahol hivatalos garanciát adnak. (bluechip pl ilyen)

2012. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi a kifinomult egy olyan készülékben, ami nem ismeri azokat a színeket, amik minket körülvesznek??? Ha LED-es szart veszel, akkor felejtsd el az élethű színeket, s még az is beköszönhet, hogy a feketét is, mivel nem minden LED-es LCD adja az igazi feketét.

Na azon besírtam, hogy a Plazma nehéz, meg kevesebbet gyártanak belőle! Valóban nehezebb, de ez kit érdekel? Elbírja a talpa, sőt a 10-es válaszfal is megbirkózik ekkora tömeggel. Hogy kevesebbet gyártanak belőle, az egy hatalmas nagy marhaság, a felvásárlópiacot nyugaton keresd, ne itt, itt a LED-es a menő, mert keveset fogyaszt, könnyű ugye, kedves barátom, ez egy fontos dolog, mikor a csóringernek föl kell cipelnie a tizedikre a Tescoból s nem utolsó sorban van rajta youtube meg egyéb olyan marhaságok, amik totál fölöslegesek. A smart-nak s a média lejátszásának egészen egyszerűen nincs semmi értelme! Kiváltja, egy 30ezer forintos akármilyen médialejátszó s akkor az naprakész codec ügyben, nem az van, hogy ezt meg azt az avit nem játssza de hát miért nem játssza, hisz mindkettő avi, ugye teszi föl a kérdést a totál hozzá nem értő, kezdetben attól boldog ember, h van ilyen szarság a TV-jén.

Úgy gondolom, nem szabad, hogy szempont legyen a SMART. Az egy plusz dolog, ami benne van a tv-ben, de ne ezért vásároljuk meg, hanem azért mert igazán jó minőséget biztosít s ha még smart is van benne, akkor legyünk boldogok tőle az első pár napban, aztán utána úgy is elfelejtjük használni. Aki meg ragaszkodik hosszútávon a használatához, az még sosem látott Popcorn Hour-t esetleg Dune-t vagy egy mezei android boxot működés közben.

2012. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!