Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit gondoltok a Nikon Coolpix...

Mit gondoltok a Nikon Coolpix S30-ról?

Figyelt kérdés
Szülinapomra lehet hogy kapok, úgyhogy ha valakinek van ilyen, légyszi, írjátok le a tapasztalatokat. Még egy fontos dolog: van magyar menüje?

2012. júl. 4. 12:05
 1/6 A kérdező kommentje:

itt egy kép: [link]


itt meg honlap: [link]

2012. júl. 4. 12:07
 2/6 anonim válasza:

Minek az?

Mindegy,ha már kérsz egy okostelefont,szinte már azokkal mindent lehet csinálni :)

Pl. Samsung Galaxy Gio,ami egy jó telefon és nem is drága. :D

2012. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot, de ha már ennyire belefolytunk, elárulom, hogy előzetes ajndékként a távol élő rokonaimtól múlthéten kaptam meg az új telómat.... :)
2012. júl. 4. 12:24
 4/6 anonim válasza:
Jah,okés :)
2012. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

pont tegnap előtt vettem meg :DD (ballagás)

nagyon elégedett vagyok vele, eddig nem volt vele semmi gond, tudsz vele szerkezteni, retusálni és magyar menüje is van:) nagyon ajánlom!!:))

2012. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ja várjál én nem erre gondoltam, azthittem hogy ez a nikon coolpix s3300:DD

bocsiii:D

2012. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!