Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Le tudná valaki írni hogy az...

Le tudná valaki írni hogy az URC22B tanítható távirányító hogyan kell a TV-vel összehangolni?! (románoktól vettem)

Figyelt kérdés
Tehát van hozzá használati utasítás is de sajna nem igazodok el rajta mert angol..és a fordítás értelmetlen...ha netalán valaki leírná hogy működik...de úgy hogy pontról pontra és hogy a tv bekapcsolva legyen vagy nem...van azon SET ,TV1,TV2..gombok STB.,KÖSZIKE
2009. júl. 10. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Bekapcsolt TV-nél a set és a tv1 gombot addig kell egyszerre nyomni amig elnem kezd villogni a távirányitó piros lámpája (ledje) ekkor már el kell engedni a gombokat majd magától megkeresi a TV-t és kikapcsolja, abban a pillanatban meg kell nyomni a tv1 gombot és akkor arra tárolja a paramétereket. Innentől a TV1 gomb alá lesz rendelve a TV-készülék. Nem minden TV-t ismer fel...
2009. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt értem,hogy melyik gombot kell.. de a kódot mikor nyomjam...és hány számjegyből áll a kód ,mert nekem 4-ből..a tv márkája samsung"....esetleg valaki adna nekem kódot..
2009. júl. 24. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!