Euro Truck Simulator? Ez milyen játék majd veszek kormány konzolt és eszt a játékot ajánljátok nekem?

Figyelt kérdés

miről szol a a játék? (meg nem volt soha konzol kormányom)

és e-vel a játékkal beletudok jönni a játékba ??



2012. júl. 5. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hamarosan megjelenik az ETS 2, az már nagyon jó lesz.

Az első kiadáshoz: több ország van, de lényegében felesleges, mert szinte csak autópályákon mész, és csak a határátkelőket látod, kivéve angliát. A fordulatszámmérő és az automata váltó eléggé elcseszett, szinte kipörgeti teljesen bele a piros skálába és csak azután vált, de már 80 KM/H-nál is az egekben van... A forgalomban a többi autós kicsit hülye, rád hajtanak és te kapsz ki stb... Nincsenek benne licenszelt kamionok, van benne Merci, Daf, Volvo és társai. Lehet bele tenni modokat, de van amitől el sem indul a játék. Összesítve szerintem a German Truck Simulator jobb, van benne eredeti MAN TGX, a fordulatszámmérő már okés, de a grafika hasonlóan gyengébb.

Nem rég jelent meg a Scania truck simulator ami a trucks&trailers "folytatása" és kb az ETS 2 teljes demója én ezt ajánlom a legjobban, de csak Scania van benne.

Összesítve az ETS nem megfelelő szerintem, hogy életbeli helyzeteket szimuláljon, túl kevés benne az országút sok az autópálya és egy idő után eléggé monoton lesz a vezetési élményed de a 2 már fasza lesz, a Scaniásból és a közös fejlesztőből kiindulva.


UI: Én mentem az ETS, GTS, Scania Truckkal, utóbbi kettővel kormánnyal is de igazán csak a Scania nyerte el a tetszésem.

2012. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A játék miről szól?
2012. júl. 7. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemzetközi fuvarozásnak egy bizonyos fokáról.
2012. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!