Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » (SÜRGŐS XBOX KÉRDÉS) Megéri...

(SÜRGŐS XBOX KÉRDÉS) Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Most gondolkozom azon hogy Xboxot vagy PCt vegyek.Mostani gépem :


AMD Athlon 64 X2 Dual Core processor 4000+ 2.10 GHz


RAM 2 GB DDR 2


Videó kártya(VGA):Ge Force 8600 GTS


Alaplap:NF61D Micro AM2 SE


Hard Disc(HDD) 160 GB


Nem a legjobban játékra való.

Találtam boltban egy Xboxot ami 57 ezer ft környékén van(Szerbiai vagyok ugyhogy nem pontos az összeg +-1000 ft)


[link]


Szerintetek megéri ezt megvenni?Nem nagyon értek az Xboxokhoz ezért nem tudom h itt is vannak ilyen limitek a játékokhoz hogy tul nagy a gépigénye a játéknak meg ilyesmik?Esetleg használtan jobban megérné egyet venni?


Léci az alap dolgokat magyarázzátok el ezekkel a konzolokkal kapcsolatban.


Előre is nagyon köszönöm



2012. júl. 5. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél ps3 mat xbox helyett.
2012. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem a PS3 ak sokkal drágábbak,meg azt hallottam hogy Xboxra könnybej játékokat szerezni és több játék is van.
2012. júl. 5. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is PS3 mat vegyél. Az Xbox hamar behal. Ja és lehet hogy több játék van BOX -ra attól még a PS3mas játékok jobbak.
2012. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A PS3 nem sokkal drágább, ugyanannyi játék van, de az exkluzívok jobbak is, és nem nehezebb játékot szerezni, hanem pont könnyebb, mert jóval kevesebb a PS3 "kalóz", így nagyobb a használtjáték piac.
2012. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most a ps3 tulaj a ps-t fogja írni, az xbox-os pedig azt fogja ideírni, hogy xboxot vegyél... nah mind1


xbox 360 slim-ek már bőven kibírják a 10 óra játszadozást is (ezt csak olvastam). Slimek már strapabírók megbízhatóbbak, és olcsóbb az ára is.


slim tulaj

2012. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jah és xbox-ra szebb a grafika is egy picivel.
2012. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jah és azt el ne felejtsem, hogy xbox-ra hdmi-t is lehet vásárolni, attól szebb grafikát és élesebb hangot kapsz, mindössze 1000-ért kapható.


előző válaszoló

2012. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
PS3-hoz is lehet HDMI-t venni, a grafikában nagyon minimális különbség van, semmit nem számít.
2012. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs se Xbox om se PS3 ma de játszottam már mindkettőn és nekem jobban bejött a ps3 (3 mas voltam)
2012. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!