Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az asus P5GC-MX/1333 alaplapba...

Az asus P5GC-MX/1333 alaplapba mien videokártya kell? légyszi irjatok :D

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 09:00
 1/5 Chello ***** válasza:

Geforce GT430 alatt ne vegyel.

Radeon hasonlo szamat nemtudom.

Feljebb amennyi penzed es amekkora tapod van.


Arra figyelj, hogy az egyik feher slot-ot a kartya hutese azonnal eltakarja ami marad abban meg ha kartya van az zavarni fogja egy eros videokari huteset.

2012. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mármint DDRhányas? kéne mert még ami van az sajna integrált ezért beruháztam egy újra.
2012. júl. 9. 14:56
 3/5 A kérdező kommentje:
irjatok légyszi
2012. júl. 10. 13:53
 4/5 Chello ***** válasza:

Azt latom, hogy jo gyors memoriakezelesed lesz, mert a 900-as sorozatu chipsetek jok igy a te 945 -osod is.

Azt is tudom, hogy a ddr2esekbol sokszor jobb eredmenyek jonnek ki mint a ddr3 asokbol, de ez az alaplapi ram-okra igaz.



A videokartyakhoz ennyire sem ertek, nekem a GT430 ddr3-ad memoval van es fullon vitte 1280*1024-ben a Trine 1-et es a 2-ot.

Trine olyan 50-70 fps-el ment, ritkan leesett 30-as ertekekre.


Valamint szaggatasmentesen ugyanezen a Sonic Generationst.

(Azt a keves beallitasat ami volt magasra tettem)

Sonic ha jol emlekszek olyan 30-50 fps kozott teljesitett.

2012. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kössz akkor maradok a ddr2 nél :D amugy már lerendeztem csak megkell venni 2 gb-s lessz :D:D
2012. júl. 12. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!