Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csinaljak ha van kettő...

Mit csinaljak ha van kettő fát hangfalam és egy 40watos erositom meg egy mélynyomon és ezt az egészet az erősítené akarom bedungni más az erősítőbe csak a két. Hanggal der bele?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Még egyszer...fuss neki, így nem nagyon érthető.
2012. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Chello ***** válasza:

Minap itt kerdezte valaki, hogy mivan ha a 2 kimenet pozitivjait hasznalja a 2 hangszorokabel egyik-egyikere.


Kivalcsisagbol megneznem mi van akkor ha a 2 frontot rateszed a 2 kimenetre a melyet pedig ugy, hogy a 2 pozitiv csatlakozoval hajtod meg.


Mondjuk lehet nagyon hulye hangon szolal meg a mely, de egy probat szerintem meger.

2012. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ön idegen nyelvként tanulta a magyart?
2012. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Van benne német,angol,stb.,viszont nincs benne magyar szó. Mi a francról szól ez a "kérdés"?
2013. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bocsánat csak telefonról írtam és kijavította a T9 szótár
2013. márc. 5. 10:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy uralkodjon rajtad a technika!

(Megjegyzem, szerintem megizzasztottad és "kétségbeesésében" ezt hozta össze.)

2013. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!