Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki HELP! Hogyan tudom az...

Valaki HELP! Hogyan tudom az egyik iTunesból iTunesba átrakni a számokat?

Figyelt kérdés
a régi gépemen van rajta a komplett zenetáram kB 2 évig raktam össze úgy 8000 számból áll, lecseréltem a laptopom és szükségem lenne rájuk. van valami szinkronizálás vagy adatátviteli lehetőség köztük?FONOS!

2012. júl. 9. 19:59
 1/3 anonim válasza:
nincs..
2012. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tuti mert az itunes menüjében van egy saját mappa megosztása csak nem tom mi az?
2012. júl. 9. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Van! Én egyébként album art mániás vagyok, és csak a tökéletes minőségű album artokat szeretem, ezt pedig csak az Itunessel lehet letőlteni. Na és a lényeg, ez az egész Itunes albumart, ID nyilvántartása az Itunes proginak a zeneszámaimról egy bizonyos mappában tárolódik. Ez az Itunes cache! A zene mappában van egy Itunes mappa, ez az amit a program automatica generál, és ide tárolja le egy saját maga általi gépi kóddal az adatokat a gépen tárólt zenékről, többek közt ebben vannak az albumart képek is belekódolva. Ezt a "cache" mappát mindig le szoktam a mobilomra tárolni,hogy ne vesszenek el az adatok, viszont az lényeges,hogy a zenéknek ugyanabban a mappában kell lennie, ahonnan az Itunes prog azokat beolvasta eredetileg, mert ha nem, akkor nem fogja megtalálni utána.
2012. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!