Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad mint Ebook olvasó? Lejjebb

Ipad mint Ebook olvasó? Lejjebb

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy Ipad mint ebook olvasó mennyire alja meg a helyét ? nem csak erre óhajtanám használni, de szeretném erre is. Konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy külsőleg fellehet rá rakni könyveket és megfelelően kezeli?

2012. júl. 9. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

> Ipad mint ebook olvasó mennyire alja meg a helyét ?

Kifolyik tőle a szemed. Hosszabb olvasásra szerintem alkalmatlan.

2012. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt sejtettem, hogy nem pihentetni sajnos, de mondjuk jobban kifolyik a szemem mint a monitortól ?
2012. júl. 9. 23:21
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
A fényerőt lejjebb lehet venni, vagy a köcsög apple ezt sem tudta belerakni a fos iOS -be?
2012. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ipod touchom-on lehetett fényerőt állítani, Ipad--en nem tudom, még csak most fog jönni csak informálódok. DE látom nem vagy valami nagy Apple fan. Nekem bejönnek a termékeik.
2012. júl. 9. 23:27
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Maga a termék nekem is. Csak az árral van gondom. De legfőképpen a iOS zárt falai bosszantanak. Az hogy nem lehet bluetooth val csak iphonra küldeni. Akkor mi a szarnak tettek bele?
2012. júl. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az árral egyet értek. Blutoothal meg hát, sohase használom. Max kocsiba használtam volna kihangosításnak.
2012. júl. 9. 23:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy az ebook olvasok kijelzőit kifejezetten olvasáshoz optimalizálják (van, amelyiknek háttérvilágítása sincs), ém iPadot nézni pont olyan fárasztó, és "szemfolyasztó", mint egy LCD monitort.
2012. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezzel azért kicsit elszomorítottál. Tudom, hogy nem erre találták ki az Ipadot, csak azért jó lett volna ezt a részét is tökéeltesen élvezni, mert szeretek olvasni.
2012. júl. 9. 23:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Amennyit olvasni fogsz iPaden attol nem folyik ki a szemed. Lehet állítani világítást, sőt éjszakai üzemmódban is lehet használni a könyv olvasót. Nekem tökéletesen megállja a helyepét ebook olvasónak.
2012. júl. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Ha másra is szeretnéd használni, és nem rémiszt el az ára nyugodtan vedd meg az Ipad-et. De ha csak olvasásra kell akkor ne is foglalkozz vele.

Könyv formátumok amiket kezel : pdf, html, doc, epub mindenféle plusz program telepítése nélkül.

A háttér világítását pedig mindenféle bűvészkedés nélkül lehet állítani.

A "köcsög apple" megoldotta, hogy ne kelljen a beállításokat se turkálni ehhez.

15 hasznos tipp az IOS használatához Iphone-hoz írták, de Ipad-en is használható :

[link]

2012. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!