Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Multimédia lejátszó ( mediabox...

Multimédia lejátszó ( mediabox) DVD lejátszóval?

Figyelt kérdés
szeretnék venni egy médiaboxot, mely DVD lejátszóval rendelkezik, ilyen létezik ?

2012. júl. 11. 23:48
 1/2 anonim válasza:

Nem tudom, hogy létezik-e, nekem külön van, de nagyon meg vagyok elégedve.


Asus oplay hdp r1-em van, és mindent megeszik röhögve.

Veszel mellé egy orion dvd playert, az meg ha beleraksz egy szelet párizsit, akkor lejátssza a disznóvágást.


asus 20 körül van, mellé a dvd lejátszó egy tizes


ez az asus hálózatba is köthető, meg van rajta usb is, de beépített merevlemez nincs benne, nem tudom, mennyire fontos ez neked


van szerintem olyan változata is, de az drágább lehet

2012. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felesleges egybe (ha van egyáltalán olyan).


Amúgy az oplay már viszi a tömörített fejléces mkv-kat? Mert régen nem vitte (mondjuk nem csak ez, hanem a lejátszók 99%-a), ami azért szívás, mióta az mkvmerge alapállapota a tömörítés lett és általában b@sznak kikapcsolni eme különlegesen fontos és értelmes funkcióját.

2012. júl. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!