Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 18 évesen iPadet, vagy iPhone-...

18 évesen iPadet, vagy iPhone-t vegyek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 09:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az iPad és az iPhone majdnem ugyanazt tudja egy két dolgot leszámítva ha van jó telód akkor ipad ha nincs akkor iphone. amúgy szerintem inkább az iphone sokkal jobban kilehet használni mint egy ipadet.
2012. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27%
applet vegyél, még véletlenül se ilyen adroidos másolatokat. remélem mindet be is tiltják szabadalomsértésért
2012. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
13%
Jah énis ezen a véleményen vagyok, nem kapod vissza az androidtól azt amit az iOS nyújt.Én is az iPhone-t javaslom.Nem fogod megbánni
2012. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Csak úgy szólok,hogy az iPod baromi törékeny.Idáig kb 25000ftomba fájt,pedig csakpár hónapos a kicsike!
2012. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem kb 3 éve van meg igaz a 3-as de eddig csak a hangkártya ment tönkre igaz én voltam a hibás de garanciálisan kicsreltéo igy semmibe se került szoval nem hiszem hogy törékeny lenne.
2012. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
27%
Ha már ennyu pénzed van ne szórd el ilyen vacak ájfonokra.(hacsak nem vagy üzletember).Nem tudnád kihasználni rendesen.Egy androidossal 100x jobban jársz és jobban ki is fogod tudni használni.Arról nem is beszélve hogy jóval olcsóbb is.De inkább a felső kategória felé nézelődj.
2012. nov. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!