Igaz hogy a PS2 nem szar?

Figyelt kérdés
Mert most már a vita meg pl ps3 a menő, mert pss2-nek sza a grafikája... nekem ps2 fatom van és meg vagyok vele elégedve, most hiába jelennek meg ps3 ra új játékok, mi abiztosíték hogy játsszok is vele.. no meg karácsonyra jön a wii u, majd akkor lesz konzolváltás :) Kinek mi a véleménye?
2012. júl. 12. 15:58
 1/10 A kérdező kommentje:
hallod miért írod Béla vagyok?? legalább írj bő választ... várok értelmes válaszokat
2012. júl. 12. 16:32
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem PSP-m van . Engem jobban megrázott az hogy jött a PS Vita ...

Miután megvettem láttam a híreknél ... hát kb. szétvert az ideg


De utána rájöttem hogy ki a rákot érdekel? A PS Vita az én véleményem szerint egy túlcsicsázott játékfüggőknek való cucc.


Kézi konzolra elég hülyeség a 2 analóg + maga a gombok , tapipad , érintő képernyő...


A Tapipad és az érintő k. azért se kellett volna mert kb. az ember akkor már telefont vesz ...


Szerintem ne törődj vele , ha szereted a PS-d akkor egyáltalán nemgond .


Nekem is lesz konzol váltás de tuti megint kézi konzolt veszek :D De biztos nem rákos PS Vita-t ... Wii U vagy DS (habár messze van még a ballagás :( 1 év :DD )

2012. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egy játék minősége nem a grafika határozza meg , hanem az hogy jó-e a játékélmény vagy sem , a grafika inkább csak egy extra dolog
2012. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3


A 2 analóg igenis fontos.

Érintőképernyő sem hátrány, játékoknál felesleges, de pl. böngészésnél nem rossz, meg a casual/árkád játékokat jobb azon játszani, amik amúgy is csak lazulásra valók.

Jó az, ha van rajta minden, nem kötelező minden játékba, lehet szimplán fizikai gombokkal is irányítani, az csak egy plusz funkció, hogy változatosabb legyen.


Amúgy nem szar a PS2 sem, sosem volt szar, csak már öreg, kellett a generációváltás, de attól még a PS2 nem lesz szar.

2012. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bárcsak a többi konzol olyan szar lenne, mint a PS2.

Az a PS2, amelyből eddig a legtöbbet adták el, mint hardver, mint játékfronton, amire sokkal több játék van, mint a mostani gépekre és az, hogy elunt már a grafikája, az egy dolog: rengeteg olyan cím van rá, amit csak PS2-n tolhatsz, PS3-on nem.


3. válaszoló: valóban kicsit feleslegesnek tűnik ez a sok kiegészítő (mondjuk a második analóg karral nem értek egyet, elvégre a PSP idején mindenki azért sírt), de igazából ezeknek köszönhetően a fejlesztők is picit jobban el tudják ereszteni a fantáziájukat és már egy-két játéknál elég okosan kihasználták ezeket a feature-öket. :)

2012. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem szar de már régi szóval ha konzol kéne ps3 vennék. PS vita meg a legjobb kézikonzol sose szeretem a pspt mert olyan gyenge grafikája van és 1 gép/xbox/ps3 után nagyon gagyinak tűnik és igaz hogy nem minden a grafika de sokat ront az játékélményen ha nagyon rossz.
2012. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért ps3 jobb mint a ps2 és az új játékok inkább ps3 jönnek.
2012. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
teljesen igazatok van de ha sony akarná még most is gyártana hozzá játékokat.. nemdebár?
2012. júl. 12. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Dedebár, de akkor meg a PS3 menne süllyesztőbe és biza még attól várnak komolyabb bevételeket. :)
2012. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát igen a mai világ :/
2012. júl. 12. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!