Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv Emberek Van egy LED Tv-m....

Üdv Emberek Van egy LED Tv-m. Mellékletben a kép. Mi lehet a gond? Kábel vagy TV? Köszönöm előre is a választ. Sziasztok Bala

Figyelt kérdés

Üdv Emberek!



Nem tudok hova fordulni, hát gondoltam, itt megkérdezem. Van egy LG22LED5500 TV-m. Mostanában a csatornák így jönnek be.


[link] , [link] ,


Már az automatikus keresés sem segít. Régebben szemcsés volt a kép, most meg már ilyen. A kábellel (ami megy a TV-be, antenna) van a hiba vagy a TV-vel szerintetek? Kábel érintkezéseket megnéztem nem mozdultak ki.

Köszönöm előre is a választ.


Sziasztok

Bala



2012. júl. 12. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Vezélőpanel, videopanel hiba!
2012. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Közvetlen analóg tv jelen mutatkozik?

Ha igen és a kábelezés hibamentes akkor a videóvezérlő(esetleg tuner) panel hibás.

Ha digitális tv adásnál akkor a fenti kettőn kívül lehet még konverter hiba(set-top box,CI-modul stb) vagy jelszint hiba.

2012. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Analóg antennáról megy a TV. Kicserélem az antennakábelt. Ha utána sem változik, akkor mivel garis a tv, visszavitetem.
2012. júl. 12. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!