Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Beoxidálódott a billenytyzetem...

Beoxidálódott a billenytyzetemen az enter gomb, hogy tudom helyrehozni?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy véletlen egy kevés vízzel leönttöttem a billentyuzetem, és beoxidálódott a nagy ENTER és a BACKSPACE billentyuzet. Laptopom van. Ki tudom valahogy tisztítani, vagy át tudom írni valahogy, hogy a kis enter-t a nagy ENTER-nek értelmezze a windows? Esetleg meg tudná mondani valaki, hogy tudom kivenni a laptop billentyuzetet?

2012. júl. 13. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
WD-40?? Csavarlazító... arra is jó lesz csak óvatosan!
2012. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Chello ***** válasza:

Finom csiszolopairral.

Le is kaparhatod egy uveg vagy fem targyal ami eles ha van turelmed. (ezt ovatosan tedd, mert ha pont az oxidalodas ellen van rajta valami feluletkezeles pl. fustarany akkor azt is leszeded ami abbol maradt)

2012. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!