Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes elektromos könyvet...

Érdemes elektromos könyvet vásárolni? Hogy működik? Milyen műveket lehet megkapni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

elektromos könyv?


Ebook olvasóra gondolsz?

2012. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen.
2012. júl. 13. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz olvasni, akkor igen, megéri.


1, anyagiak: egy ebook olvasót már kb. 30ezerért kapsz, míg a papír könyvára 3000-4000/ könyv


2, a rátöltött könyveket egy kijelzőn olvashatod, de a szemed nem rongálja, hasonló mint a papír


3, egyszere több száz könyv lehet rajta


4, könyveket vásárolhatsz is, de a neten is megtalálsz sok könyvet, ami ingyen letölthető (szinte mindent megtalálni)


Mire vagy kíváncsi?

2012. júl. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor már is csalódtam benne. Ha olvasni kell, nem jó, mert nem látok szemüveg nélkül, igy a célnak nem felel meg. Úgy gondoltam, hogy "beszél", és csak hallgatni kell egy fülhallgatón át, vagy a csak ugy a készüléket. Mondjuk autóban. Bocs a tájékozatlanságom miatt. Pont a kocsiban hallottam róla egy riportot, ezért figyeltem fel rá. Nagyon köszönöm a válaszodat.
2012. júl. 13. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Némelyikben van felolvasó, a text szöveget elolvassa, de ez nem tökéletes, csak egy géphang, egy mellékes, plusz funkció.


Az ebook olvasó olvasásra való, legfontosabb jellemzője a kijelzője, amely hosszú olvasásra kíváló. Ha nem erre kell, akkor nem neked való.


Létezik úgynevezett hangoskönyv is, itt színészek olvassák fel, ez mp3 formátum, erre bármilyen mp3 lejátszó alkalmas. (Talán ezt keress, még az autórádión is hallgathatod)

2012. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. júl. 13. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!