Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Frissitettem a ps3 gépemet...

Frissitettem a ps3 gépemet nem olyan rég (2.80-as ver. ) de frissités után nem olvass semmit. Mitől van ez? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Helló!

Érdekes, nekem tökéletesen működik, megpróbálok segíteni, de előtte légyszíves válaszolj ezekre a kérdésekre:

1., Milyen szériás(eredeti, tehát 40, 60 vagy 80 GB-os), illetve hány éves a PS3-ad?

2., Próbálkoztál valamilyen bannolással(tehát próbálkoztál másolt játékkal, flashel stb.), vagy volt már vhol szervizben stb.?

3., Az a konkrétan semmit sem olvas, ott a CD-re, DVD-re és BD-re gondolsz?(illetve ha olyan típus, akk a memókártyákat is)

4., Van még rá garid?

5., Nem történt fizikai baja, leesett egyszer vagy stb.?

2009. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! a gép még nem volt szervízben a garija lejárt. Sem cd-t, sem dvd-t, sem blu-t nem olvas
2009. júl. 14. 17:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi 40 gb-os, 2007 12.12. vettem. nincs se chip, se flash a gépben. fizikai sérülés nincs vigyáztam rá mint a hímes tójásra.
2009. júl. 14. 17:44
 4/7 A kérdező kommentje:

nem tom számit-e de itt van ez is.SERIAL:

03-27430672-2404565-cechg04

2009. júl. 14. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Helló!

Érdekes, és esetleg amikor frissítetted nem volt pillanatnyi áramkimaradás, amikor telepített?

Kezdek én is megijedni, mivel nekem is 40 GB-os változatom van, én most vettem(GTA IV dizájnos), de simán, gond nélkül feltette a 2.80-at. Gondolom azt nem lehet megcsinálni, hogy visszabutítod egy régebbi verzióra, aztán újra felrakod. Hát, próbáld meg ezeket:

1., Próbáld meg letölteni és újra felrakni!(A Sony hivatalos Playstationos oldaláról szedd le!!!!, ha a PS3-madon meg van net, akk System/System Updat!)

2., Elképzelhető, hogy az olvasónak van valamilyen fizikai baja, eltört vagy stb., mikor játszottál/filmet néztél stb. nem adott ki vmilyen furcsa hangot?

3., Szerintem ez lenne az egyik legjobb lépés, mivel lejárt a garid, így oda nem tudsz menni(de ha esetleg tudsz rá venni egy egyéves garanciát, akkor vegyél!), egy megbízható szervizbe kéne vinni a PS3-at. Mivel már lassan 2 éves, így azért biztos bele is fúrta magát egy rakás por a gépbe, ezeket kéne még kitisztítani.

4., És végül: szerintem ez 90%, h jó lesz. Ha nincs fizikai baja, meg minden, más szavakkal az update-tel van baj, akkor cserélj merevlemezt, arra tedd fel, és ha azon sem jó, akk az olvasóval van baj:(

2009. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Helló!

Itt van még1 lépés, próbáld ki:

1., Menj fel a ps3hungary-ra és jelentkezz be!(Ha nem vagy tag, akk regisztrálj!)

2., Miután megvagy, menj a "Letöltések"-hez!

3., Ott PS3 Hacks!

4., Infectus USB Drivers!

Így talán visszz tudod butítani egy régebbi verzióra, majd újra feltenni ezt!

Ha esetleg nem jön be, akkor kérj tanácsot az oldaltól!(Kapcsolat fül)

2009. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké megprobálom , vagy vagy. Köszi a választ.
2009. júl. 18. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!