Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung Aa01-es televízióm...

Taki97 kérdése:

Samsung Aa01-es televízióm furcsa dolgot produkál mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

A tv egyik napról a másikra besötétedett... Állítottam rajta kontrasztot meg ilyesmit,de semmi....

Tegnap még semmi gondja nem volt de ma amikor bekapcsoltam alig lehetett kivenni rajta egy sötétebb képet.


HELP PLEASE



2012. júl. 15. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt legjobb lenne szerviznek megmutatni. Ha nem beállítás hiba, vagyis ha nem állítgatta el közben valamelyik családtag, akkor házilag nehéz bármi mást mondani.


Esetleg ha gyerek van a közelben, akkor ki kellene faggatni, hogy próbálta-e állítani valamit rajta.


Ezeknek a tv-knek elég sok beállítása lehetséges a menüben. Lejjebb lehet venni a háttér világítás fényerejét, be lehet állítani ú.n. energia takarékossági fokot, ami a fényerőt csökkenti. Létezhet a menüben több párhuzamos és akár azonos beállítási lehetőségű al-pont és azok között viszonylag könnyű átváltani. Pl. tv mód, mozi mód, kiemelt fényű mód, illetve ehhez hasonló nevei lehetnek és azok között könnyű az átkapcsolás. Ha a másik nézési beállításon esetleg kevés fény volt beállítva, ill. nem is volt normális kép beállítva és véletlenül oda lett átváltva. akkor lehet ilyen jelenség is.

2012. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ :) Hát szervíz lesz belőle.

Egy 15 éves fiam van és igazából ő csinál meg mindent :D Szóval nem ő állította el.Itt sajnos valami más probléma lesz :/

2012. júl. 22. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért ha kiderül majd, kérlek írd meg, ha lehet. Már kíváncsi lettem én is. :-)
2012. júl. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben :) de sajnos a tv szerelő ismerősünk éppen nyaral szóval nem tudom mikor lesz belőle valami :/
2012. júl. 23. 08:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb csal összejön a javítás. Ha nem ő akkor talán más segít.
2012. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!