Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a Nikon...

Mi a véleményetek a Nikon Coolpix L810 típusú fényképezőgépről?

Figyelt kérdés
Véleményeket, tapasztalatokat várok. Kérlek, írjatok, fontos, mert gépvásárlást fontolgatok, és ezt a típust néztem ki. Megéri megvenni? Milyen képeket lehet vele készíteni?

2012. júl. 16. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs benne kézi fókusz, rekesz-előválasztás, záridő-előválasztás, mátrixon kívüli fénymérés, és ahhoz képest 60e forintba kerül körülbelül.


Ha olyan gépet akarsz, aminél te állíthatod be a kép tulajdonságait, okosabbat kell nézni, és még kb. 20,000 forintot rádobni.


Ha csak kattintgatni akarsz a gépre bízva, akkor felesleges ennyi pénzt kiadni rá, 30-40e forint környékén is vannak jobb kompaktok.

2012. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagyot csalódtam a Nikon Coolpix L810-ben.Mákos,zajos képek,lassú reagálás,full autómata.....
2012. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szerencsére másként döntöttem végül is (Panasonic Lumix DMC-FZ150-est választottam, és eddig nem kellett csalódnom benne).
2012. aug. 10. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!