Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy iPod Touch 2G-m. Nem...

Van egy iPod Touch 2G-m. Nem működik rajta a wifi. A wifi egy szürke mezőben van, és mellé van írva, hogy "No Wifi". Ha a videó alapján megteszem ezt a lépést, akkor lehetséges, hogy működni fog?

2012. júl. 17. 10:42
 1/4 anonim válasza:
Kipróbálhatod a kommentekben azt írta az egyik hogy működött neki de szerintem amikor kiveszed akkor vár még legalább 30 percet a bekapcsolással hogy szobahőmérsékletre melegedjen fől + hirtelen bekapcsoláskor hő keletkezik amitől pára lehet és meg is halhat.
2012. júl. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha nekem rossz lenne a wifi és nem raknám be az iPhone-t a fagyasztóba mert aztán nem csak a wifi hanem a telefon is rossz lesz.
2012. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Első vagyok vannak szervizek akik javítják 4-5 ezerért úgy hogy újramelegítik az alaplapot mivel rosszul lett ráforrasztva a wifi chipje és újramelegítéskor a forrasztások is felengednek és nagy valószínűséggel pont a helyére fog vissza szilárdulni ha van otthon hőlégfúvód kipróbálhatod csak alufóliázd be az egészet a chipen kívül és ne süsd ropogósra.
2012. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ha nincs rosszul ráforrasztva a wifi chip, akkor is fel lehet melegíteni?
2012. júl. 20. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!