Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy házimozi elbírna 2 komolya...

Egy házimozi elbírna 2 komolyabb hangfalat? Többi lent!

Figyelt kérdés
2db ITT hangfalam van, 8Ohm osak és és 70W a zenei teljesítményük. Eddig egy Videoton RA6363 erősítőn hallgattam őket, de az tönkrement. Gondolom nem ezek miatt, hisz ennél erősebbekre van tervezve. A lényeg, hogy holnap indulunk haverokkal nyaralni, és én vittem volna a hangcuccot, ám erősítő nélkül nem sokra megyünk. Ha ezt a kettőt rákötném egy Orion házimozira az elbírná? vagy okozna benne bármi kárt? Az Orion pici hangfalai 15W osak és szintén 8ohm osak. a mély láda pedig 45. szerintetek rákössem erre, vagy inkább ne?

2012. júl. 17. 17:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!