Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hdtv+ps3 vagy psp vagy psvita...

Hdtv+ps3 vagy psp vagy psvita vagy tablet pc? Melyiket ajánlanátok és miért?

Figyelt kérdés
csak egyre lenne pénzem

2012. júl. 17. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
gameboy color
2012. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ h melyik kell neked.Melyik tetszik jobban és h melyiket használnád ki jobban.
2012. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha otthon ülős típus vagy akkor ps3. Ha sokat utazol akkor ps vita, én a psp-t nem ajánlom mert telefonra jobb játékok vannak, a tablet pc meg túl nagy ,ezért ebben az esetben én a ps vita-t ajánlom.
2012. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha játékra kell: PS3 otthonra, psp elavult, ps vita ha szeretnéd hordozgatni, tablet ha inkább netezel és szintén hordozgatni szeretnéd az eszközt.
2012. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

HDTV+PS3 jó barátok között is minimum vagy 120 ezer

egy PSP 30 ezer

Egy Vita olyan 60 körül

Egy tablet meg 30-__ felett

Akkor hogy is van ez az egyre lenne pénzem?


Kérdésre válaszolva:

PSP-t ne vegyél, címek már nem jönnek ki rá hamarosan úgyis minden psp játék elérhető lesz PSVitán, PSVita körülbelül felér egy tabletel mert nagy képernyője van stb.. viszont új játék alig jön ki rá, PS3ra pörögnek a jobbnál jobb címek ezért én PS3at mondok. :)

2012. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 senkisemtudja válasza:

Ha komolyan veszed a videójátékot, amit ez a kreatív ipar adhat, akkor ps3 (xbox360, pc).

A többi az alsóbbrendű.

A tablet pc játékok élvezeti értéke pedig a katatóniához hasonlíthatók.

2012. júl. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!