Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 slim, Windows media...

Xbox 360 slim, Windows media center hogyan?

Figyelt kérdés
A laptopom nem látja, a windows media center-ben az extender készüléket(xbox-ot) már mindenhogy csináltam, lépésről-lépésre a Googléban! Beírom a 8 számjegyű kódot és nem találja! Mindkettő ugyanazon a wifin van! Ehhez is Xbox Gold előfizu kéne?
2012. júl. 18. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd, embert nem láttam akinél még így működött volna.

Windows Media Player-ben az Adatfolyamnál pipáld be a ,,Lejátszó távvezérlésének engedélyezése" és ,,Média fájlok lejátszásának automatikus engedélyezése" ezután: ,,További adatfolyam-küldési beállítás" itt legyen engedélyezve az Xbox360 (ha nem látszik nyektesd egy kicsit az Xbox-ról Connect to PC-vel)


Ha egymásra találtak, keresd meg a videós mappádat a gépen és jobb klikk ,,Felvétel Windows Media Player listára"


Ezután már az Xbox-on a média fülön a PC-ről való videó lejátszásnál már meg kell, hogy találja. Ha nem, erőltesd egy kicsit, elvégre Microsoft.

2012. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Végre egy válasz!! :D Sokszor megkérdeztem már ezt.. Már azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen béna, hogy nem sikerűl!

Köszönöm szépen, ment a zöld kéz! :)

2012. júl. 18. 19:27
 3/5 anonim válasza:
sikerült ? nekem az a bajom hogy a zenét meg a videót nem akarja lejátszani az xbox . a képeket igen
2012. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam én mindent de amire jutottam: Usb-t ha rádugom felismeri a képeket, lejátsza a filmeket, zenéket de SEMMIT nem tudok rámásolni! :/ Ott van 250 Gb, tátong szinte üresen. A Media Center meg már abszolute nem érdekel :D
2012. szept. 27. 12:28
 5/5 Whitelow válasza:
Nekem úgy sikerült, hogy a hálózati kapcsolatoknál a 2 kapcsolatból csináltam egy hídkapcsolatot és utána gond nélkül ment a center!
2014. jan. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!