Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A fable 3-at feltelepitettem...

A fable 3-at feltelepitettem de amikor elinditom minden frankón bejön aztán amikor eljutok odáig hogy a "céh pecsétet" megkapom akkor valamiért hibát észlel és bezárja! Ezt vajon miért csinálja?

Figyelt kérdés
lécci segicsetek !! köszi

2012. júl. 19. 03:01
 1/4 anonim válasza:
Mentési hiba lehet. Korábban volt ilyen mikor játszottam nálam is. Azt hittem, hogy patchben már javították, de úgy látszik néhol még felbukkan. Ha ez lenne, akkor legközelebb jelzi, hogy hibás volt (?) és kezdi az egészet a legelejétől. Ha a mentések közül kitörlöd az utolsókat és utána indítod, akkor veszítesz kis időt, de utána nem kell mindent előről kezdened. Pontosan nem tudom mi okozta, de nálam profilfüggő is volt. A legelsővel szarakodott, de mikor generáltam egy új offline profilt, akkor azzal már nem volt gond. Azért a helyedben ha ezen a részen túl is jutsz, akkor később azért a menedékben alkalmanként csinálj hős mentést!
2012. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahha értem deee eggyáltallán nem tudok vissza lépni !! sehogyse !! ):
2012. júl. 20. 15:53
 3/4 anonim válasza:
Valószínűleg hibás ez egyik fájl ...
2012. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háát az meglehet !
2012. júl. 29. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!