Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van 2 egyforma vezeték nélküli...

Van 2 egyforma vezeték nélküli fejhallgatónk. Az egyikben meghaltak az aksik, sajnos már nem tudják beszerezni. Eredetileg Philips SBC HB550S típusú AAA (1,2V,550mAh) elemek voltak benne. Elektromossági szakik? Többit lent.

Figyelt kérdés
Állványos töltője van,de az általam próbált 3 különböző AAA aksi közül egyiket sem tölti(1,2V 1000 mAh;1,2V 600mAh, és 550mAh).Nem túl szerencsés gyakran szétszerelni az eszközt,ha lemerül,hogy külön töltőn töltsem fel az aksikat,mivel előbb utóbb szét fog kopni,nem erre találták ki.Mivel két egyforma van,a kereszt ellenőrzéseket le tudtam folytatni,az aksik jók,a töltők jók,a készülék is.Mi lehet a gond?Megoldási javaslat?

2012. júl. 19. 09:09
 1/2 laciku 02 ***** válasza:
Elöbb utobb:Azért nem tudod a külömbözö aksikat a saját álványos töltöjével feltölteni, mert ha megfiggyeled az sbc hb550s aksiknak az alján, kb fél centi magasan fém. Az azért van mert oldalt érintkezik a töltövel.A megoldás olyan 600mAH -ros aksit venni aminek ha fél centi magasan lekaparod alján a szigetelést akkor fém.És akkor jó a saját töltöjével. Légysz válaszolj ha olvastad.
2013. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Sajnos az oldal nem jelezte,hogy írtál,ezért nem reagáltam.

Megoldódott a gondom,de ne kérdezd,hogy hogyan ;) Elvittem egy rokonhoz,akiről kiderült,hogy ez a hobbijába passzol és csinált vele valamit.Már jó,ez a lényeg!

Köszi a segítséget!

ui.:láttad mikor írtam ki a kérdést?Már nem is emlékeztem rá... ;)

2013. aug. 27. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!