Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha egy CI kártyafoglalatba...

Kadika79 kérdése:

Ha egy CI kártyafoglalatba beleteszem az előfizetéses DIGI kártyámat, (ami most a beltériben van ), azt beledugom a tv-men lévő foglalatba, akkor fogom tudni nézni azokat a csatornákat amire előfizettem? A tv-ben van DVB-C tuner is.

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy a digi kártyák a készülékhez vannak rendelve, és mással nem is működnek?
2012. júl. 19. 18:27
 1/2 anonim válasza:

Nem igazán vágom a témát, de nekünk 2 új Samsung TVnk van, összesen 4 (2 analóg, 2 digitális,)(újak közül egyik HD (1 éve), másik Smart TV (1 hónapja)) van meg, nekünk PR Telecom kábeltv előfizetésünk van, a 2 analóg TVn sima kábelTV kábel, a 2 digitális TVn pedig PR telecomos kártya van bedugva az oldalába, de amellett sima kábelTV kábel is.


Huu kicsit bonyolult, nemtudom hasznodra válik-e, én nemigazán értek hozzá, csak azt írom, amit látok :D

2012. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de amit kérdeztem az egy kicsit más jellegű.


Üdv: István

2012. júl. 20. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!