Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ahol lakom, találtam egy koax...

Ahol lakom, találtam egy koax kimenetet a falon, és bejön egy csomó csatorna. Kérdés, hogy - mivel nincs élő szerződés tv adásra - mi lehet ennek az oka, illetve lehet-e ebből bármilyen jogi problémám?

Figyelt kérdés
Albérletben lakom, ahol a tulajdonos mondta anno, hogy ha tv-adást és/vagy internetet szeretnénk, azt nekem kell intéznem valamelyik szolgáltatónál, menjek be szerződést kötni. Tehát nincs aktív szerződés erre a lakásra egy szolgáltatóval sem (nem tudom, régen melyikkel volt), és régóta nem lakták az ingatlant.

2012. júl. 23. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Alap csatornák bejönnek, antennáról is.Társas házban laksz?
2012. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Társasház, igen, nagyon régi építésű (még annál is régibb).

És nem csak alapcsatornák jönnek, be, sőt... Minden az égvilágon. Jó minőségben.

Kint nem látok semmiféle vevőegységet, antennát stb, bent sincs semmilyen box (thome-os, vagy digis vagy bármilyen), pusztán egy régi, megsárgult koax csatlakozó a falban, és hasonló kaliberű koax kábel. Ezt bedugtam, elindítottam az automata keresést, és negyvenakárhány csatorna bejött. Érdekes, hogy pl. a két magyar ker.adó egy nagyon picit hangyás, de abszolút élvezhető.


A szolgáltató, aki anno bekábelezte a lakást, vajon tudja monitorozni, hogy én mondjuk nézem az adást? Úgy, hogy arra a címre ugye nem fizet senki egy fillért sem, szerződés sincs...

2012. júl. 23. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!