Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyi élettartama lehet egy...

Mennyi élettartama lehet egy kínai 1200Ft-os ipod shuffle utánzatnak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm :)
2012. júl. 25. 15:17
 1/7 fairi1 ***** válasza:
szerencse kérdése, évekig is bírhatja, de pár nap múlva is tönkremehet. gyenge minőségű alkatrészekből készülnek sokszor vagyis nem jellemző a hosszú élet rájuk.
2012. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ha szerencséd van, ugyanannyi mint az eredeti iPod shuffle-nak. Régen a kínai egyet jelentett a gagyi termékekkel, ma már (mivel a nagy cégek, beleértve az Apple is) ott gyártatnak, mert olcsóbb a telephely, a munkaerő és a járulékos költségek, a kérdés az, hogy kik és milyen anyagokból gyártották. Ha már fogásra is olyan, hogy a műanyag burkolat lötyög, akkor nem éri meg.


De ha az eredeti termék hatását kelti, a fülhallgató minősége is jó, akkor érdemes megvenni.


Elektronikai eszközök terén a világ leginkább túlárazott gyártója az Apple, úgyhogy ha valami utánzat sokkal olcsóbb nem feltétlenül kell a hamisítónak az anyagokon spórolni. Bőven elég, ha nem teszi rá a szokásos, horribilis árrést.

2012. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. júl. 25. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:

1200 forintért nem krvára mindegy?


Vegyél belőle 10-et...

2012. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
XD
2012. júl. 25. 15:43
 6/7 anonim válasza:
Nekem Orion OMP-09-em volt, motorozás közben hallgattam... volna, ha nem 20-30 percet bírt volna. Érdekes módon lemerülés után, ha visszakapcsoltam, még bírt vagy 20 percet, de aztán újra töltés. Érdekes módon 1 óra töltéssel többet bírt, mint 5-tel vagy 10-zel. Szóval visszavittem, visszafizették és most épp valami normálisabbat keresek :D
2012. okt. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D
2012. okt. 4. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!