Mi lehet a baja a Tv-nek?

Figyelt kérdés
Egy hagyományos tv, úgy kezdődött hogy időnként a képben beugrott egy vékony csík ami azonnal el is tűnt, olyan volt mintha a kép össze akarna ugrani. Aztán végleg elment a kép és azóta ha áramot adok a tv-re akkor pittyegő hangot ad és nincs kép. Érdemes megcsináltatni?

2012. júl. 26. 12:11
 1/3 anonim válasza:
Ha áram alá helyezed, akkor mit csinál? csak sípol? belül nem kattan? Lehet képcső / tuner bár annyira nemértek ehhez
2012. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha bekapcsolom akkor pittyeg, elég gyors ütemben.
2012. júl. 26. 13:12
 3/3 anonim válasza:
nekem is hasonló gondom volt a tv-mmel, egyszer szerelővel csináltattam ( közeli ismerős ), miközben csináálta kifigyeltem hogy mit hogy, aztán mikor legközelebb is eljáttszotta már magamnak cseréltem ki, de ha nem gyári alkatrész kerül bele, nem fogja bírni egy hétnél tovább. De a rosszabbik eset, hogyha oka van annak, amiért az az alkatrész kiégett ! különben ez az alkatrész a magasfeszültség szabályzó ha jól emlékszek azt mondta !
2012. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!