Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3-on miért nem tudok felmenn...

Ps3-on miért nem tudok felmenni a Play Station Networkra és miértnem tudok multizni ha wifin keresztül vagyok csatlakozva az internethez?

Figyelt kérdés
A rendes internet az megy azzal semmi baj.. (Internet Search)
2012. júl. 26. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Még ha leírnád mit ír ki vagy mit csinál oké, de így...
2012. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tegnap PlayStation Network karbantartás volt, én sem tudtam multizni. :)

Ma már elméletileg jó.

2012. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tegnap karbantartás? Erről hol hallottál?

Sehol sem írnak róla, és pl. tegnap egész nap fent voltam PSN-en, szóval tényleg nem vágom miről beszélsz.

2012. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én meg fent voltam és 1 játék kivételével az összes többinél azt írta ki, hogy a PSN szerverei nem elérhetőek, pláne azok, amelyik online pass-osak is.

Ezenkívül a PlayStation Store sem volt elérhető, mert ha megnyitottad, egyből kidobott azzal az üzenettel, hogy "The service is currently undergoing maintaince." - vagy valami hasonló.

Ha nekem nem hiszel, itt a hivatalos közlemény:

[link]


Úgy lehetett kikerülni a karbantartást, ha a kezdete előtt felléptél PSN-re.

Mivel te írtad, hogy egész nap fent voltál, ezért nálad nem kavart be, de ha pl. este 8-kor léptél volna fel, ráfáztál volna.

Az meg egy dolog, hogy a magyar hírportálok nem írtak róla. :)

2012. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem az, hogy nem hiszek neked, csak újdonság.

Meg tudom, hogy sokszor van az, hogy akik fent vannak azokat nem dobja le a szerver, viszont én egyszer olyan dél-4-ig voltam fent aztán talán 8-kor jelentkeztem be újra, tehát már le is csatlakoztam, mégis beengedett.


Az meg igenis szokatlan, hogy se PSC-n, se IGN-en nem lehetett olvasni erről.

2012. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kell xbox360 venni a microsoft-nál van lóvé hogy ne legyenek ilyen problémák!!O:)))))
2012. júl. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Hülyegyerek...nem is írok erre többet.

2012. júl. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!