Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan fűlhalgató aminek...

Rajmi97 kérdése:

Van olyan fűlhalgató aminek ugyanúgy 1 bemenete van de 4 vége?

Figyelt kérdés
Olyan négy végre gondolok amit a fülbe kell tenni? Úgy a közepén elágazik 4 felé.És ha van milyen néven találom meg?
2012. júl. 27. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen fülhallgatóról nem tudok, de ha 2-en akartok zenét hallgatni,vagy filmezni stb., akkor veszel 2 fülhallgatót és egy 2-es jack elosztót, és máris 4 "vége" van


Pl. ilyen: [link]


Neten sok webshopan lehet venni, pl edigital. De ha bemégy egy műszaki boltba, a kábeleknél találsz biztosan. Tescoban is szokott lenni. Arra figyelj, hogy 2,5-es vagy 3,5-ös kell. Ha újabb telefonod/mp3-ad van akkor biztosan 3,5-ös kell

2012. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ohh köszii tökéletes. :D És általában mennyibe szokott ez kerülni?
2012. júl. 27. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Párszázért már lehet kapni. De attól függ hol veszed, van ahol 7-800-at is elkérnek érte. De ha van ismerősöd aki tv-szerelő vagy háztartásigép szerelő, akkor tud olcsón szerezni (olyan webshopból,ahol ilyeneket árulnak)
2012. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Veszprémben fettem én 175 forintért anno darabját. Igazából simán tudsz is építeni olyan fülhallgatót. én még egy kicsi elemes erősítőt is építettem a fülesem elé, és elég jól szól :) a lényeg hogy az ellenállása és az impedanciája minden végének meg egyezzen, így egyik sem lesz se hangosabb se halkabb. esetleg egy pici potmétert is rá lehet szerelni, és akkor még állítani is lehet :D
2012. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ilyen olcsó?? Akkor jóó :D Köszönök mindent :D
2012. júl. 28. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!